Wpis z mikrobloga

Kupując mieszkanie od dewelopera mieliście z góry narzucony obowiązek zakupu komórki lokatorskiej ? Właśnie dostałem ofertę na meila i napisali mi, że zakup jest obowiązkowy. Trochę lipa, bo komórka lokatorska nie jest mi potrzebna, a przez takie coś atrakcyjna cena za m2 zrobiła się przeciętna.
#nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
negocjuj cenę, komórka w 99% przypadków to część wspólna (udział) więc ewentualnie dadza ją komuś innego choć raczej chodzi o to żeby schować w niej częsć ceny i zeby wydawało się taniej...
  • Odpowiedz
o ta komórka to chyba za miliony, skoro jakieś 2m2 jej tak zmieniło wycenę. xD


@gaily: pewnie małe mieszkanie typu 40 mkw 2 po kz aneksem i pewnie 30 k za komórke co podbija cena za mkw o 800 ziko. @Ciuralla1 .
  • Odpowiedz
@gaily: No w Warszawie tak potrafili w szczycie popytu windowac ceny. 30k za komórke i 45k za miejsce parkingowe.
Tutaj chcą OPA wydymać, że niby mieszkanie okazyjne ale przepłać nam za komórke. Niska cena bazowa by zwabic petentów a potem koszty ukryte i jazda z frajerem

Opie, jedyne co ci zostało to negocjować tzn grac w ich gre i rznąć głupa. Zapytaj po co Ci druga komórka skoro jużdostajesz jedną do
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: To grubo tam. U mnie w jednej już bardziej "premium inwestycji" którą rozmyślam, gdzie mieszkania też już po 10-12k/m2, to m2 komórki dalej po 4k.
  • Odpowiedz