Wpis z mikrobloga

  • 0
@majk3l: karta przy obciążeniu momentalnie skacze do 83 stopni, w necie czytałem że ten model nie powinien 70 przekraczać. Te górne na maksymalnym obrocie nic nie wyciągają. Myślałem o odłączeniu tego środkowego w CPU.
  • Odpowiedz
@earthshaker: moja diagnoza to #!$%@? chłodzenie dla GPU albo może trzeba pastę znowu założyć czy coś, bawienie się w przepływ w obudowie za dużo ci nie da jak Wiatrak na karcie jest do dupy
  • Odpowiedz
@earthshaker: raczej w normie tempy jeśli chodzi o takiego potwora. Do takich sprzętów trzeba mieć bardzo dobre pozostałe komponenty, dobrze wentylowane przestrzenie w obudowie itp., ale jak ci się chce to skoncentruj się na grafie, szczególnie pamięciach ( ͡º ͜ʖ͡º)
majk3l - @earthshaker: raczej w normie tempy jeśli chodzi o takiego potwora. Do takic...
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: Będę musiał się za to zabrać zanim przyjdzie lato. Wymieniłem już pastę na grizzly ale problem po miesiącu powrócił. Thermalpady na oko wyglądały ok ale to karta co rok w koparce siedziała więc pewnie stąd te problemy.
  • Odpowiedz
@earthshaker: nie bierz do siebie takich bzdur jak pisze @bladyatl. Jednakże staraj się aby suma powietrza wpychanego była większa od wyciąganego - czyli by w środku obudowy było lekkie nadciśnienie. Więcej powietrza = więcej "nośnika" do wymiany ciepła przez radiatory oraz nie będzie wciągany kurz poprzez różne otwory w obudowie które nie są filtrowane.
  • Odpowiedz
@Ingvarr100th: sam piszesz bzdury i jeszcze to udowadniasz. Na rysunku opa masz tylko 2 wentylatory które wpychają powietrze do obudowy oraz 6 wentylatorów które je wyciągaja : 3 wentylatory w karcie graficznej, jeden za CPU i 2 wentylatory na samej górze. W obudowie brakuje powietrza !!!!!
@earthshaker: - zmień 2 górne wentylatory (10 min) aby wpychały powietrze do środka i daj znać czy pomogło.
  • Odpowiedz