Wpis z mikrobloga

@kocurrek32: tęskni w #!$%@?, biegając za kotami z podniesionym W KOŃCU ogonem, bawiąc się i będą szczęśliwym, spokojnym psem, ale wykopki nie wstawią takich urywków z ig dioz bo zepsułoby im to narracje o biednej stęsknionej za meliną soni xd ze story ze zbiórką jest to samo, wstawic potrafią tylko jak jest sonia na zdjęciu zachęcającym do wpłaty na zbiorę, a później głupa palą, że innych psów nie wstawiają zachęcając do
  • Odpowiedz
@Azax: widać że pies odżył

musi cierpiec z tęsnkoty


@kocurrek32: co ty #!$%@? za bzdury za kim za menelicą, smoredem, hałasem; brakiem żarcia i wody o ile gargulec był trzeźwy? Za guzem, zgiłymi zebami, przerośniętymi pazurami, za zmumifikowanym szczurem gdzieś za meblami, #!$%@? mać pajacu
  • Odpowiedz
@mewten: prowadziłem hotel dla psów, przewinęło ich się przez rok z 50 i nigdy nie zauważyłem tzw. tęsknoty za właścicielem. @kocurrek32

Ludzie przypisują swoje emocje zwierzętom, k†óre to nie posiadają tych emocji.
Są psy, które mają tzw. lęk separacyjny, bo np. właściciel jest odlutkiem i nikt go nie odwiedza, nigdzie nie wychodzi i wówczas pies, kiedy zostanie sam lub z obcymi, panikuje, szczeka i piszczy. Ale to nie jest zdrowy pies
  • Odpowiedz
@Icouldbeyourmom: no przecież mam psa i był odwiedzany codziennie przez kogoś, jak zostawiłem go u kogoś, to był smutny przez większość czasu, więc nw, czy u wszystkich, u mojego tęsknota za właścicielem istnieje
  • Odpowiedz