Wpis z mikrobloga

@nobodyknows: Jaruś się skończył w momencie wyśmiewania, że dorośli ludzie płacący podatki(dodajmy, #!$%@?ście duże podatki), pracujący, prowadzący swoje firmy "płakali bo dostali powołanie na miesiąc i więcej". Kiedy jednak sam na moment został wkręcony, że może na pół roku wylądować, to mu się cztery litery wtopiły w krzesełko.

Nie po to Jaruś ludzie płacą podatki na 100+tys ludzi w 38mln kraju, zakupy za dziesiątki miliardów dolarów, żeby lecieć na poligon na
  • Odpowiedz
@fen1x: znów fejka powtarzasz wiesz? Owe wtopienie wyglądało tak że gość z z Wykopu zmanipulował screen mój wpisu w komentarzu na YT i tak to poszło jako fejru. Za co wyleciał z tego portalu.
A odcinek z płk Lewandowskim sam montowałem i nie usunąłem tego fragmentu bo był dla mnie ironicznie zabawny.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Nie wiem o czym piszesz, ja opisuję sytuację z tego odcinka, a nie jakieś wpisy. Dla mnie "ironiczne zabawna" nie była sytuacja w której dorosły facet naśmiewa się z innych, że nie chcą iść na miesiąc poboru ignorując oczywiste fakty jak posiadanie firmy, umowy, zlecenia, pracę, etc. Sugestia dla Ciebie, skup się na swojej specjalizacji, bo komentując w ten sposób wyglądasz trochę jak ta celebrytka z PiSu która "poszła do
  • Odpowiedz
@fen1x: i to jak zrobił ryj jak dupa, jak uświadomił sobie że może stracić karierę youtubowca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moderacja tutaj blokuje tematy odnośnie ogłoszeń z ukraińskiego olxa, co z fejkiem nic nie miało wspólnego.
Ale pamiętajcie drogie dzieci, że suchoklates wolski się nie bał iść na ćwiczenia i to fejk
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: Jeśli dalej będzie Pan się przejmował co piszą na stronie ze śmiesznymi obrazkami to Pan zwariuje.
Nie zgadzam się z Panem w wielu kwestiach ale dyskusja z tłumem nie ma sensu. Jest Pan JEDEN vs setki.
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: chłopie, pisałeś o klepaniu maty przez rusków, a po kilku godzinach od wpisu okazało się, że matę to może i klepią, ale prędzej Ukraińcy niż Rosjanie i dalej uważasz, że nie myliłeś się w tym wpisie. Trochę pokory...
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: no i tak jak mogłem się spodziewać, zero odpowiedź tylko epitety, sformułowania i damskie wyzwisko.
Na twoim miejscu suchoklatesie bym uważał z wyzwiskami od śmieci, bo naprawdę ktoś Ci sprzeda klapsa kiedyś.

A jakim ekspertem jesteś, każdy dobrze widzi z kolejnym filmikiem co wypuszczasz, a czas tylko pokazuje, że ciągle się mylisz.
Ale właśnie z ciebie to taki ekspert wśród celebrytow wojennych, których u nas jest sporo.
Jesteś żałosny.
  • Odpowiedz
@nobodyknows: najlepsze jest to, że jak się wypowiada u Zychowicza, to w odpowiedzi na pytania Piotera typu "ponoć Ukraińcy wzięli Ruskich w kocioł" to odpowiada mu tym protekcjonalnym tonem i świruje ironicznego kpiarza z tych wszystkich "niepewnych" informacji, które "prości ludzie" sobie przekazują bez sprawdzenia, a które dosłownie dzień-dwa wcześniej sam powtarza i wypisuje na socialach xD.
  • Odpowiedz