Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: @AMBIWALENTNYPSIUR @Norskee Odpowiedzi kolegów są bardzo mądre i zachowawcze.
Po części się zgodzę, najlepszym rozwiązaniem będzie ucieczka, gdyby to było już niemożliwe to gaz.
Ale w przypadku gdy napastników jest więcej, wiadome jest, że to osoby patologiczne i nieprzewidywalne to uważam, że lepiej pójść za kraty niż zostać warzywem i być ciężarem dla rodziny.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Ostatni raz używałem gazu 3 tygodnie temu. Ogólnie takie mam życie, że już wiele razy musiałem używać, żeby pacyfikować patole i powiek krótko, żelem to dobie można dupe wysmarować, chmurka najlepsza. Nie musisz celować tylko orientacyjnie w kierunku śmiecia walisz, a ciśnienie jest na tyle duże, że musiałby być mega duży wiatr żeby zmienić kierunek spreja, poza tym juz nie raz sie troche na mnie cofnęło i nie jest to
  • Odpowiedz
@TureckiDzban: sam żelu nie użyłem nigdy w praktyce (ale wielokrotnie mi go polecano, że żel>chmura dlatego nieco dziwi mnie to co piszesz), chmury użyłem garść razy - w tym raz użyłem podczas deszczu i mocno wietrznej pogody i cofnęło się na mnie sporo dlatego zalecam ostrożność.
  • Odpowiedz