Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie stare filmiki jak Gargamel wyjaśnia zwyrola i dochodzę do pewnego meritum które zresztą zapewne każdy z Was zna.

Ogólnie darze go mimo wszystko pewnego rodzaju sympatią bo jesteśmy tego samego wzrostu i prawie w tym samym wieku boomerami ale aż boli jak:

-bije od niego manipulacja widzów na każdym kroku
-ogromny ból pupy związany z tym, że już prawdopodobnie NIGDY nie będzie tyle znaczył co taki np. Friz
-wieczne farmazony typu "12 latki mnie oglądają, weźcie wyjdźcie z tego strima" a potem odpala filmy team x/jakieś filmy ekipy i robi analizę xD
-on i tylko on zawsze ma racje, nie należy go w żaden sposób krytykować bo zaraz znajdzie brudy
-skok na wyświetlenia na które znowu się nabrałem, kiedyś łyknąłem to jak policja go zgarnęła a teraz jakieś akcje typu ściganie scamerów którzy mimo wszystko wyszli na większy plus niż minus :D już nie wspomnę o tej obsesji na punkcie Wersow bo wyświetlenia się elegancko zgadzały

nikt nie jest święty ale panie sylwester, czasem warti przyznać się do błędu i pogodzić się z losem :D

ps. pamięta ktoś, że był on skazany PRAWOMOCNIE za głupi prank? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#famemma #wardega #polskiyoutube
  • 8
@odyn88: wardęga? to ten co spowodował stłuczkę samochodową narażając zdrowie i życie osób postronnych w ramach swojego #!$%@? pranku by następnie uciec z miejsca zdarzenia? Pamiętam też że był jeszcze jakiś boobsman który popełniając błąd młodości gdy miał 25 lat molestował kobiety w miejscach publicznych, ale nie wiem czy to o tego samego gościa chodzi.
już nie wspomnę o tej obsesji na punkcie Wersow bo wyświetlenia się elegancko zgadzały


@odyn88: Kurla serio? A przypomnij sobie jak ty i reszta wykopkow podniecaliście sie gdy nagrał na nią film...
@essos: "skok na wyświetlenia na które znowu się nabrałem" czytaj ze zrozumieniem kolego :) bo ta próba pocisku w tym momencie kompletnie nie ma sensu bo wyjaśniłem to już