Wpis z mikrobloga

Jak tam wrażenia, po której stronie barykady jesteście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od razu zaznaczę, że na postać patrzę jako toksyczny meta gracz czyli abyss 12 i potężne moby na 100lvl są moim punktem odniesienia. Oczywiście że Dehya wygląda dobrze wizualnie, na ulicy będzie kosić ale w przypadku "najtrudniejszego" contentu jest przeważnie marnowaniem slota. Nadal nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją wrzucić do timku i na luzie oklikać 36* ale w porównaniu do innych 5* postaci wygląda jakby po prostu wyszła za wcześnie z pieca. Śmiesznie niski dimidż, trochę damage mitigation ale nie za dużo żebyś nadal targał heala i większość mocy postaci zamknięta w konstelacjach, przez co na C0 jest jak #!$%@? kurczak z grilla - z zewnątrz może spoko a w środku surowo. A na dodatek jej jedyny banner jest wciśnięty pomiędzy potężną hu tao/yelan a ayakę/shenhe, mihojo praktycznie mówi "dobra byku, tu masz mocne postacie tam też to sobie przynajmniej trochę odpocznij na początku tego 3.5". Przynajmniej banner z broniami jest dobry bo wiosło i paletka do krykieta są naprawdę mocne.

A szkoda bo planując pulle w sumeru była dla mnie numerem 2 tuż po nahidzie. Koniec końców mam nahidę, dehye skipuje bo szkoda mi primo a alhajtama nie potrzebowałem bo wielki powrót keqing zagospodarował mojego jadeita a po drodze dostałem jeszcze tighnariego więc zabawki do spread/aggravate już mam. Chociaż imo i tak wielki wyczyn że dopiero po 2.5 roku gry mihojo wydało obiektywnie słabą postać (pomijając fiasko z zhonglarzem ale to uznaje jako problemy okresu dojrzewania gdzie jeszcze nie wiedzieli do końca w którą strone ma iść cała gra).

#genshinimpact
internet_user7 - Jak tam wrażenia, po której stronie barykady jesteście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: dehya

Pobierz
  • 6
@internet_user7 Nie oszukujmy się, ona jest gniotem ale taki któremu nic nie pomoże nawet artefakty bo tu nie chodzi już o same % a mechanikę, żadna reakcja z aktualnymi postaciami nie zadziała poprawnie. Jej E niby działa jak Shogun ale ma za mały zasięg xDD, Melt z Ganyu nie zadziała bo jest za duży CD między jej E i nakłada za mało elementu, ma za duży CD na skillach, możliwość tąpnięcia drugi
@SandalzJezusa: Bardzo fajna postać wizualnie, jedna z najciekawszych w Sumeru, ale za mocno skrzywdzona słabym deamagem. Z najlepszym supportem w grze jej całe kombi E+q bije ok 200k DMG, czyli tyle co moja Hu tao z dwóch charge atakow( ͡° ͜ʖ ͡°)