Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten wywiad, i dalej sądzę że Braun nakręca spirale nienawiści.


@sandal: w którym miejscu?

Tylko powiedz mi jedno, skoro mu chodzi o "brak przywilejów uchodźcom" to dlaczego nie założył ruchu o takiej nazwie


@sandal: bo stop ukrainizacji to jest dużo mocniejsze hasło, które bardziej dosadnie oddaje to co się dzieje - USA bardzo zależy na depolonizacji Polskości i zastąpienie tego "kulturą" Ukraińską nie jest zupełnie przypadkowe.

i w ruskiej
@sorek

w którym miejscu?


Akurat w tym wywiadzie nie, ogólnie mi chodzi o jego inne wypowiedzi i działalność, swoim kwiecistym językiem potrafi ommamic wielu.

bo stop ukrainizacji to jest dużo mocniejsze hasło, które bardziej dosadnie oddaje to co się dzieje


czyli populizm, uderzają w najbardziej głupich wyborców typu "to ja nimom a łukrainiec mo?"

USA bardzo zależy na depolonizacji Polskości i zastąpienie tego "kulturą" Ukraińską nie jest zupełnie przypadkowe.


Proszę o jakieś
Akurat w tym wywiadzie nie, ogólnie mi chodzi o jego inne wypowiedzi i działalność, swoim kwiecistym językiem potrafi ommamic wielu.


@sandal: to konkret byłby fajny.. Bo ja tak nie odbieram jego wypowiedzi.

czyli populizm, uderzają w najbardziej głupich wyborców typu "to ja nimom a łukrainiec mo?"


Nie populizm bo populizm to jest robienie tego co chce lud - on robi to co uważa za słuszne, to co robi to marketing.

Proszę
@sandal: przecież to jakieś bzdury nacechowane ukraińską propagandą. Fundacja skierowana do promowania narracji USA/UKR w Polsce. Co Ty mi tu wrzucasz? Jakieś bzdury bez dowodów.

Braun 2x zgłaszał siebie sam do prokuratury w sprawie jakichkolwiek powiązań rosyjskich i dwukrotnie nic nie udowodniono - nikt na niego nic nie ma więc mogą tylko szczekać takimi przypuszczeniami ojkofobowymi.

Ci ludzie nie rozumieją co jest w interesie Polski bo ten portal nawet nie pisze
@sorek

Ci ludzie nie rozumieją co jest w interesie Polski bo ten portal nawet nie pisze nic w jej interesie.


Na pewno w Polskim interesie nie jest to by wojna skończyła się na ruskich warunkach, więc te akcji niby pacyfistyczne "to nie nasza wojna" są jak najbardziej sprzeczne z naszym interesem.
Rosja nas nienawidzi, jeśli Ukraina przegra nikt nie będzie chciał robić interesów w Polsce, bo znając Rosję to przy granicy będą
Na pewno w Polskim interesie nie jest to by wojna skończyła się na ruskich warunkach, więc te akcji niby pacyfistyczne "to nie nasza wojna" są jak najbardziej sprzeczne z naszym interesem.


@sandal: to jest fakt, bynajmniej parcie do wojny nie jest w naszym interesie i tutaj nie ma sprzeczności w mówieniu że to nie nasza wojna.

Rosja nas nienawidzi


Ukraińcy nienawidzą nas dużo bardziej.. Z Rosją mamy co najmniej neutralne kontakty
@sorek

to jest fakt, bynajmniej parcie do wojny nie jest w naszym interesie i tutaj nie ma sprzeczności w mówieniu że to nie nasza


tylko że oni wręcz sugerują by przestać pomagać Ukrainie, zresztą sam Pitoń gadał że #!$%@?ł by mur na granicy z Ukr, nikogo nie wpuścił i pomógł Putinowi w "denazyfikacji. to #!$%@? jakiś psychopata xD

Ukraińcy nienawidzą nas dużo bardziej.. Z Rosją mamy co najmniej neutralne kontakty ale tyle