Wpis z mikrobloga

Spedytory i innej maści dyspozytory to najmniej ogarnięta grupa w transporcie. Dziad jaki by nie był to zna branże, zna realia, z niejednego pieca chleb jadł. Szofery to wiadomo że całą robotę robią, znają od podszewki. I są wielce spedytorzy których jedyną umiejętnością jest napisanie do niemca po angielsku "what price" i wysłanie adresu (zazwyczaj biura a nie magazynu) do kierowcy i później odpowiadanie na jakiekolwiek pytanie "czekaj zaraz sprawdzę" bo gówno wiedzą. Ja to z nimi zawsze krótko.
Pobierz bArrek - Spedytory i innej maści dyspozytory to najmniej ogarnięta grupa w transporci...
źródło: IMG_20230301_123246
  • 13
@bArrek z wykształcenia u zawodu jestem logistykiem, siedziałem chwilę w transporcie i #!$%@?, z większymi debilami niż kierowcy nie pracowałem. was się #!$%@? powinno #!$%@?ć, tyle co mi nerwów banda debili zjadła to żaden klient teraz nie jest tak problematyczny. kierowca zwira co sra do tira to jedyna grupa zawodowa, która szczerze gardzę. po twoim wpisie widać, że niczym się nie różnisz od kolegów. szybkie sranie do zwira i pakuj się pod