Wpis z mikrobloga

@jabol6000 Pojawiają się nowe w drugim rozdziale, nie ma znaczenia czy wyczyścisz mapę w pierwszym rozdziale bo pierwszy rozdział to tylko taki tutorial z kilkoma questami w wiosce i zarysowaniem fabuły. Tak więc spokojnie graj nie myśląc o tym kiedy włącza się drugi rozdział bo to nie ma znaczenia
@jabol6000: O ile dobrze zauważyłem to respawnuja się w 3 i 5 rozdziale, jak w jakimś miejscu stał np błotniak, to prawdopodobnie będzie tam jaszczur, zamiast polnych bestii będzie więcej leśnych bestii, czarnych wilków itp itd.
@jabol6000: Pojawiają się nowe mocniejsze które wybijają te słabsze.
Ja wybijając prawie całą wyspę w 1 rozdziale dałem radę wbić 21 poziom, można było i 22 może 23 wycisnąć ale czy polecam?
Zajęło to 35 godzin więc sporo.
Następnym razem gdy będę przechodził to nie zamierzam już tak lvlować.
Wbije 10 lvl i tyle.
@Karatte: Nie do końca, bo są miejsca, gdzie potwory znikają i na ich miejsce pojawia się coś innego. Np. jest wysepka z topielcami i ognistymi jaszczurami, gdzie płynie się po sieć dla jednego rybaka. Jak tam popłynąłem w 1 czy 2 rozdziale to wybiłem tylko topielce, a ogniste jaszczury postanowiłem zostawić na później. Kiedy wróciłem tam w 4 rozdziale to okazało się, że jest tam posterunek orków, a ogniste jaszczury zniknęły.