Wpis z mikrobloga

@Valhalla159: Jak to jest głupotą, to nie wiem co powiedzieć o ludziach, którzy nie są w stanie zauważyć jak "pandemia" w tajemniczych okolicznościach wyparowała w dniu inwazji na Ukrainę. Putin chyba powinien dostać Nobla z medycyny
@Rimbolo: oczywiście, że nie wyparowała. Kolejne mutacje, zgodnie z przewidywaniami były coraz słabsze. Oczywiście nastąpiło również przewartościowanie priorytetów na skutek zarówno niższej śmiertelności jak i sytuacji na Ukrainie.
@Valhalla159: Haha, ty chyba musisz jednak popracować nad składnią zdań. Po pierwsze to zadałem pytanie, po drugie inteligencja a mądrość to dwie różne rzeczy, ktoś tu nie ma ani jednej, ani drugiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ty nie umiesz rozróżnić pytania od twierdzenia a śmiesz śmiać oceniać innych...
Chciałbym nadmienić, że 3-cia zasada ekonomii napisana przez Willa Smitha brzmi "Racjonalni ludzie myślą w kategoriach wielkości krańcowych".
@Valhalla159: To już ty powiedziałeś. To tylko świadczy o tobie, że wyciągasz wnioski z kapelusza. Nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów. Naprawdę musisz popracować nad sobą...

Jest składnia zdania, a jak powiesz o składni wielu rożnych zdań? Zresztą sam fakt, że czepiasz się takiego szczegółu świadczy tylko o tym jak brakuje ci argumentów. Ja mogę być po prostu zmęczony, ty za to widzę, że się dzisiaj bardzo napracowałas ( ͡
@Arriva: Dobrze, wyjaśnię Ci dlaczego to przezabawne. Popełnisz błąd językowy w zdaniu, w którym zarzucasz mi (błędnie oczywiście) błąd w składni, a najlepsze jest to, że chodzi Ci o błąd logiczny XD!

Do tego definicję składni wkleiłeś z bryk.pl XD
@Valhalla159: Gadaj z dupą to cię osra. Ja umiem być zabawny, ty masz problem z napisaniem zdania. Kto tu wychodzi lepiej?

A propos mnie wypada popełnić błąd logiczny, tobie nie wypada się odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę doszkolić się trochę musisz.
@Arriva: Nadszedł ten cudowny moment, gdy zezłomowany rozmówca pokracznie próbujący zgrywać inteligenta, porzuca wklejane bez najmnieszej autorefleksji cytaty o debilach, a dzieli się już tylko własną twórczością - o dupie i sraniu. Śpij dobrze aniołku :*
@Valhalla159: Ja nie staram się być mądry. Po prostu rozmowa z taką osoba jak ty to wyczyn. Bierzesz argumenty z powietrza, tworzysz jakieś mistyfikację. Skupiasz się na małych szczegółach... szkoda, że nie skupiasz się tak na sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczepionka też mogła być szkodliwa, dla niektórych grup osób powiem ci i to jest fakt.