Wpis z mikrobloga

@sorek: Jeżeli Platformersy boją się o to że pis0wskie mendy będą ich cisnąć że nie będzie dawał to znaczy że wyborcy PO niczym się nie różnią od wyborcy PISuaru a to oznacza bardzo złą perspektywę dla PO.
To tylko pokazuje czym jest demokracja. Jest to populizm nastawiony na hodowanie sobie motłochu. Tylko to grozi tym, że inny złodziej z pisu zabierze elektorat po i tyle będzie z walki na populizmy
  • Odpowiedz
  • 12
jak do wybory socjalizm albo onucowanie zjebów spod znaku konfiarzy to niestety, wole socjalizm.

A jak mam do wyboru socjalizm ludowy, pobożny lub kawiorowo bezbożny to wolę ten ostatni.


@thorgoth: no tak bo Tuskowskie i PiSowskie media CI powiedzą że są onucami więc są i nie będę tego analizował xD A stawianie Polski w pierwszym miejscu jeśli chodzi o geopolityke to onucowanie xDDD

Jaka jest alternatywa jak ktoś nie chce emigrować?
  • Odpowiedz
  • 4
Wystarczy czytać konto twitterowe Brauna, żeby to stwierdzić.


@e_m_p: pokaż przykład, bo ja tam widzę walkę o interesy Polaków - ja wiem że ojkofobia jest modna i bycie podnóżkiem USA, ale może warto zacząć patrzeć na politykę z perspektywy silnej Polski? My serio mamy dość zasobów by być znaczącym graczem
  • Odpowiedz
  • 4
Poza tym co to za polityk, którego największym sukcesem ostatnich tygodni jest niszczenie mienia publicznego, w postaci #!$%@? do kosza choinki?


@e_m_p: choinki która miała na sobie polityczne i ideologiczne slogany i symbole? WTF.

Moja ocena tego co jest w interesie Polaków jest bardzo rozbieżna z tym co Braun i Sykulski głoszą.


Pod jakim względem? Serio pytam. Stop ukrainizacji odnosi się przede wszystkim do nie robienia Ukraińcom super przywilejów w Polsce,
  • Odpowiedz
@sorek

A stawianie Polski w pierwszym miejscu jeśli chodzi o geopolityke to onucowanie xDDD


Jawne deklarowanie chęci kolaboracji z najeźdźcą to nie jest stawianie Polski na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 3
Jawne deklarowanie chęci kolaboracji z najeźdźcą to nie jest stawianie Polski na pierwszym miejscu.


@van-der-staas: nie jest on najeźdźcą Polski to raz

Dwa trzeba było reagować wcześniej, teraz jak Białoruś należy do ZBIR to se możemy.

Na pewno pogarszanie stosunków z Rosją jest w naszym interesie. My płacimy sporą cenę za tę wojnę.
  • Odpowiedz