Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie niesamowicie plecy jak wstają rano. #!$%@? akcja - leżysz 8h w celu odpoczynku w bezruchu i wstajesz jakbyś #!$%@?ł ten czas w kopalni albo kopał rowy. Zapytacie czemu tak mam. Mianowicie jak byłem młody i głupi kupiłem sobie do pokoju narożnik bo mi się bardziej podobał, można go złożyć i w ogóle. Przez 5 lat było super teraz od roku plecy wysiadają. Nie uśmiecha mi się teraz wydawać 1.5k na prawdziwe łóżko i zastanawiam się nad jakimś materacem na narożnik - jest to w ogóle możliwe, że zda to egzamin? xD
#spanie #materace #meble #zdrowie #fizjoterapia
H4RRI3R - #!$%@?ą mnie niesamowicie plecy jak wstają rano. #!$%@? akcja - leżysz 8h w...

źródło: elegancki-i-funkcjonalny-naroznik-z-funkcja-spania-i-mozliwoscia-wyboru-tkaniny-siena

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: A dbasz o ciało, o silne plecy, ćwiczysz regularnie żeby mieć mięśnie postularne, core i wszystkie tylnej taśmy silne i trzymające kręgosłup w zdrowiu? Ciało od bezczynności i lenistwa fizycznego zaczyna zapadać na różne dziwne nietypowe przypadłości, a taką jest ból pleców po normalnym odpoczynku nocnym. Moim zdaniem to nie zły narożnik jest powodem, a tryb życia. Organizm człowieka jest stworzony do ruchu i wysiłku, a nie siedzenia i leżenia
  • Odpowiedz