Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wpis i ankieta @Palladyn400 to świadectwo niskiej edukacji ekonomicznej, ale przede wszystkim braku czytania ze zrozumieniem wśród dorosłych Polaków.

Polecam wszystkim ekonomicznym szurom przeczytać jak działa ZWROT (nie wypłata) z #ppk . Każdy pracujący na UOP w #pracbaza jest w stanie tym sposobem zarobić kilka dodatkowych groszy. Czasem jest to 50 zł, a czasem i nawet kilkaset złotych.

W mojej pracbazowni każdemu z biura musiałem tłumaczyć czym to PPK jest, a niektórzy i tak uznali że w sumie nie chcą bo nie wiadomo i ich okradną eh.

Do PPK przystąpiło tylko około 25% dorosłych Polaków, ale wśród pracujących w sektorze #finanse odsetek ten wynosi około 75%.

Zastanówcie się. W tych średnich czasach warto przytulić pieniądze za darmo.

W komentarzu link z instrukcją co i jak zrobić aby wykonać dyspozycję zwrotu na konto.

#finanse #oszczedzanie #oszczednosci #pieniadze
F_Ogot - Dzisiejszy wpis i ankieta @Palladyn400 to świadectwo niskiej edukacji ekonom...

źródło: Screenshot_20230227_210316_Opera

Pobierz
  • 9
Pracuję w mikroprzedsiębiorstwie, miałem wybór albo PPK albo premie uznaniowe (które wynoszą 20-25% pensji). Z chęcią bym się zapisał, ale wygląda na to, że muszę z tym poczekać przynajmniej do zmiany miejsca pracy.
@Ardeo

fikołki dla paru dych xd


To zarabiaj więcej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wielki fikołek, parę kliknięć raz na miesiąc albo rzadziej.