Wpis z mikrobloga

Hej! Właśnie wypuściłem publiczną alfę nowego Wołacza. Narzędzie jest dostępne w formie wtyczki do przeglądarki (Chrome oraz Firefox) i potrafi samo wołać, czyli pisze za Was komentarze z listą plusujących. Niestety wtyczka nie jest jeszcze oficjalnie dostępna w Web Storze (myślę, że będzie w przyszłości), więc trzeba zainstalować ją ręcznie.

Pobieranie: (KLIK)

Instalacja w przeglądarce Chrome: (VIDEO)
1. Pobierz rozszerzenie.
2. Wypakuj je do katalogu.
3. W przeglądarce przejdź do "chrome://extensions/".
4. Włącz tryb dewelopera, zaznaczając pole wyboru w prawym górnym rogu.
5. Kliknij przycisk "Załaduj rozpakowane" i wybierz katalog zawierający rozszerzenie.

Instalacja w przeglądarce Firefox: (VIDEO)
1. Pobierz rozszerzenie.
2. Przejdź do "about:config", zmień "xpinstall.signatures.required" na "false".
3. Przejdź do "about:addons" i wybierz opcję "Zainstaluj dodatek z pliku", wybierz pobrany zip.
4. Przejdź do szczegółów dodatku, wybierz zakładkę "Uprawnienia" i włącz dostęp do domeny Wykopu.

Jak korzystać z narzędzia?
1. Otwórz stronę ze swoim wpisem, do którego chcesz zawołać Mirków i Mirebelki.
2. Otwórz okienko Wołacza i wklej adres URL wpisu lub komentarza, z którego chcesz pobrać plusujących.
3. Kliknij "Wołaj!".

#mirkolisty #wolacz #wolanie #wykop
klocus - Hej! Właśnie wypuściłem publiczną alfę nowego Wołacza. Narzędzie jest dostęp...

źródło: SCR-20230226-qzc

Pobierz
  • 16
@klocus: Hej, spróbowalibyśmy, strasznie tęskniliśmy za Wołaczem, ale trochę się boimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdziliśmy narzędzie od @xXdeepfriedXx: i naszym zdaniem jest problem z pobieraniem listy z komentarzy sprzed nowego wykopu. Załadowała nam się raczej lista wszystkich osób plusujących wpis, a nie tych plusujących dane komentarze pod nim. A jeśli Twoim narzędziem zawołamy z automatu, to nie zerkniemy nawet wcześniej na listę. ( ͡°
@klocus: Nie musisz wprowadzać zmian tylko pod nas ( ͡° ͜ʖ ͡°), choć pewnie narzędzie przyda się wielu osobom. Głównym problemem było to, że nie nie działały nam linki ze starego wykopu i nie byliśmy pewni, czy zaciągnęłaby się się właściwa lista osób, więc widoczność listy to jakieś zabezpieczenie. Ale @xXdeepfriedXx wyjaśnił nam jak zmienić format linku i za nam pierwsze wołanie za pomocą
https://mirkowolacz.x25.pl/ ( ͡