Wpis z mikrobloga

Nie wiem gdzie normictwo widzi te kohorty manletów z dziewczynami jak wystarczy 10 minut przejść się po jakiejkolwiek galerii handlowej żeby poczuć się jak śmiertelny posłaniec wśród panteonu bogów dymorfizmu na olimpie.

#przegryw #blackpill #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu #heheszki
o.....i - Nie wiem gdzie normictwo widzi te kohorty manletów z dziewczynami jak wysta...

źródło: dfsfgddfgdf

Pobierz
  • 17
@olaf_wolominski: Wystarczy studiować, chodzić do klubów, barów albo po porstu spacerkiem po mieście

ale wykopkowe psedo wygrywy tylko siedzą w piwnicach i ich jedynym hobby jest kłótna z przegrywam xD


@harold97: Niby tak, ale nie do końca. Ja na studiach nie miałem żadnego problemu z dziewczynami. Nie, że byłem Chadem, ale problemem tego nie można nazwać było. Miałem kilka dziewczyn w tym czasie, jakieś ONS itd. Niestety w wieku 26
@harold97: Ja pochodzę z wioski Smerfów. Od przedszkola do gimnazjum z tymi samymi ludźmi. Zawsze byłem najniższy ze wszystkich na równi z jednym typkiem z klasy. Pod koniec gimnazjum zacząłem rosnąć i gdzieś w środku liceum osiągnąłem swoje maksimum wzrostu - ~182cm. Gdy spotykałem tych gnojków z gimnazjum, to byłem wyższy od nich o głowę. Byłem de facto najwyższy z tej grupy. Potem pojechałem na studia, gdzie ludzie zazwyczaj byli mniej-więcej
@harold97: no niestety nie. trzeba lody jeszcze przełamać albo w ogóle zagadać co dla mało kogo jest komfortowe
samo wychodzenie (do tych miejsc o których pisałeś) nic nie daje daje. Może troszkę obycia. Musisz być otwarty i nastawiony na poznawanie ludzi i zadziałać
@nieanon226969: no ja jako student mimo, że brzydki jak noc to wychodzę do takich miejsc, bo jestem zabawny XD jak to mówią

i #!$%@? jak jakiś spierdoks który jest sam chciał do nas zagadać to laski same obgadywały go, że creepy, zjeb i ogólnie sperdolina bo sam przychodzi