Wpis z mikrobloga

Podzielę się z wami moją dzisiejszą historią. Jadę sobie rano ulicami Krakowa, prawym pasem, ruszamy spod świateł. Nagle na lewym pasie widzę Skodę Octavię która hamuje innemu kierowcy gwałtownie pod maską na drodze z ograniczeniem 70. Sytuacja się powtarza. Jako że auto przede mną na prawym pasie bardzo zwolniło to wyprzedziłem je wyjeżdżając przed auto które chciało wymusić kolizję z innym uczestnikiem. Nagle patrzę, ten idiota gwałtownie przyspiesza, zmienia pas na prawy i cos mi macha przez szybę. Dojeżdżamy do świateł osuwa szybę, ja odsunąłem swoją. Zaczyna mnie wyzywać, to mu odpowiadam w adekwatny sposób. Zapala się zielone, on jest na skręcie ja jadę prosto rozjeżdżamy się. Pomyślałem sobie ot debil na drodze. 2 min później znajdujemy się zowu na tej samej drodze, między nami może 50m odstępu, widzę że to on. Skręcam w prawo w uliczkę na parking bo dotarłem do celu, widziałem jeszcze że on jak zauważył że skręcam to znowu zahamował komuś przed maską, skręcił gwałtownie w prawo żeby prawdopodobnie skręcić na następnym skrzyżowaniu i dojechać w to samo miejsce w które wjechałem ja. Po 4h wracam do auta i zastaje 3 przecięte nożem opony i porysowany cały bok :) całe zdarzenie na drodze mam nagrane, mam jego blachy. Wezwałem policję, na miejscu powiedzieli mi tylko żebym podbił zdjęcia i zgłosił sprawę po weekendzie na posterunku. Zabezpieczyłem nagrania z budynku- widać jak do auta podchodzi gość w kapturze, i je niszczy. Jego balcha nie była z Krakowa, nie wiem czy tu mieszka. Przypuszczam że nie jest też skończonym debilem żeby podjechać w okolice swoim autem- pewnie zostawił je gdzieś dalej, wrócił po 3h bo tak zarejestrowały kamery i zrobił co zrobił. Mirki już pominę koszty jakie mnie czekają w związku z naprawą- jestem zdeterminowany żeby skur****a dojechać. Jak myślicie: jest szansa że policja powiąże te zdarzenia i ruszy sprawcę czy nie mam na co liczyć? Wszystkie porady bardzo miłe widziane. Z góry Wam dziękuję
  • 34
@heheroina: wiesz jak to będzie wyglądać? Nawet jak policja ustali kierowcę z tego samochodu z którym miałeś zatarg (a już w ten element wątpię) to wezwą go na komendę, zapytają czy to zrobił i co robił - on zaprzeczy, poda lipne alibi i kompletnie nic mu nie zrobią jak nie ma dowodów w postaci nagrania gdzie byłoby widać jego twarz itd. Niestety, ale żyjemy w chlewie obsranym gównem i policja palcem
@endryoou: Ktoś kto robi takie rzeczy jak wyłudzenia odszkodowań, czy ataki na drodze, albo takie frjerskie zemsty prawdopodobnie łamie prawo od małego i wie, żeby nie pucować się nigdy i do niczego. Dlatego uważam, że szanse na przyznanie znikome, a to że miał inne blachy nie musi oznaczać, że nie jest tutejszy i może zemścić się jeszcze nie raz. Powodzenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heheroina: znajomy po pijaku uszkodził celowo trzy auta na parkingu podziemnym gdzie mieszka. Na dwóch nagraniach było widać, ze to robi i za te dwa auta zapłacił. Na trzecim było tylko widać fragment, se przechodzi obok i tego mu nie przypięli.
Według mnie powinieneś stanowczo wskazać na ta osobę, powiedzieć, ze go rozpoznajesz i ze prowadził auto te z nagrania twojego. Nie używać zwrotów, ze ci się zdaje, bo ci to
Na nagraniu z kamery w trybie parkingowym znalazłem jak 3h później, btw 15 min przed tym jak poszedłem do auta... Gość w czarnej kurtce, kapturze i kominiarce przebija te opony. Przebrał się, bo w aucie był w czapce i brązowej kurtce
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.