Wpis z mikrobloga

#filmy #pytanie #niewiemjaktootagowac

Czy ktoś, kto dobrze zna stare, polskie filmy/seriale jest w stanie mi przypomnieć, z jakiego filmu pochodzi ten motyw dźwiękowy?

https://vocaroo.com/1gsgBsDLqh1g

Kojarzy mi się z czymś w stylu Alternatywy/Miś itd., ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć skąd konkretnie to pochodzi, a jakby jeszcze mi ktoś podpowiedział, w którym dokładnie momencie filmu się to pojawia to w ogóle bajka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@NuovoGioco: nie wiem, ale jeśli już to nie Miś ani Alternatywy 4, wydaje mi się, ze dobrze znam ten film i serial i czegoś takiego tam nie ma. Ja mam wrażenie, że to tylko w rożnych produkcjach Walaszka się pojawia.
  • Odpowiedz
  • 0
@19karol90: U Walaszka też się pojawia, Alternatywy i Misia podałem jako przykłady, że w czymś podobnym i z podobnego okresu to słyszałem. No mniejsza, może ktoś będzie wiedział, dzięki za pomoc. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NuovoGioco: Mi to chodzi po głowie jeszcze 40 latek albo 07 zgłoś się, ale nie mogę tego sprawdzić, bo widzę, że parchy z TVP VOD wprowadzili płatną subskrypcję na oglądanie bez reklam, a z reklamami wykrywa adblocka.
  • Odpowiedz