Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałem destylat hhc-o 65% + 5% terpeny +10% hhc-p czyli strzykawa w wersji rocket. Myślałem, że to pic na wodę ale noo zaskoczyło, podobno 33x mocniejsze od HHC, w tym stężeniu ciężko to potwierdzić ale na pewno było mocniejsze niż zwykły wkład pełny samego HHCO, do tego smakował jakby prosto z rośliny był ściągnięty :D. Cenowo drogo ale dla kogoś niepazernego elegancko, wczoraj o 16 ostatniego bucha zarzuciłem i mamy 6:51 noc przespałem i kuźwa dalej uwalony :D podsumowywując to dorzuciłbym zamiast CBD full spectrum to CBN by bardziej usypiająco działało bo przy tej mocy to aż dziwny jest ten klarowny chill :D strzykawa od kannastar. Wrzuciłem około 0,3ml do wkładu i jak znikła połowa musiałem dorzucić samego hhco destylatu bo trochę za mocno było, a że ja jestem pazerny to i bania zaczynała boleć.

#hhc #hhco #hhcp #vape #cbd #cbdfullspectrum #kannastar #recenzja #wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@bylemkeidyskrolem: niecałe 68 jurków - gdzieś z 320zł. Cena co do mocy ok ale jak lubisz palić dużo to polecałbym samo hhc-o od nich, 30 jurków(~140pln) też mocne tylko nie trzyma aż tak długo - ale hhco i tak trzyma długo w cholere więc no tak czy siak długi chill wleci
  • Odpowiedz
  • 3
Fajnie byłoby wierzyć, że te przeróbki chemiczne robią w lepszych warunkach niż fabryki klefedronu ( ͡° ͜ʖ ͡°). @DaroJimi trochę lipa bo jak testuje się jakiś specyfik na zwierzętach to obiekty badań nie muszą za to płacić :D ()
  • Odpowiedz
  • 1
@sir: xD nigdzie nic nie ma o hhc-p to pisze, a sam przeczytałem opinię o shotach jakiego to chillu nie ma a nic po nich nie ma, na allegro raz kupiłem od gościa niby "dripp" a octan witaminy e, takze warto raczej dzielić się doświadczeniami :D (teraz kolor ktoś może porównać jak zamówi czy to to czy nie). A co do jak zrobione to gdzieś to mam, nie dowiem się tak
  • Odpowiedz