Wpis z mikrobloga

@Aleale2: chyba jak rządziła by konfederacja. Nikt normalny by nie utrudniał dostaw broni i pomocy humanitarnej. To jest wszystko w interesie Polski a Pisowcy najpierw pluli na UE USA (Bidena) a po wybuchu wojny się przymilają. Pis tak nienawidzi Rosji ze wprowadza ichniejsze rozwiązania takie jak monopol na informacje (Polska Press TVP) i próby cenzurowania innych niż rządowe mediów. Skupia wszystko w około Orlenu na wzór Gazpromu w Rosji. Rozdaje państwowy
@Kumpel19: Nie mogę czytać takich wysrywów bo mnie skręca. Nie wszystko co robi PIS jest złe, nie wszystko co robiła platforma było złe. Żadna z tych partii politycznych nie chce źle i nie chce działać na szkodę kraju. Oni postępują wedle swojej wizji świata i woli wyborców, gdzie to drugie ma dość duże znaczenie, bo żyjemy w demokracji. Jakbyś nie zauważyłł

Tam pracują normalni ludzie, którzy chodzą do roboty i chcą
Nie mogę czytać takich wysrywów bo mnie skręca.


@wonsztibijski: chodzi o tę oddolną inicjatywę zwykłych ludzi którzy ruszyli na granicę, przyjmowali uchodźców do swoich domów, itd.. a politycy tylko jeździli sobie robić wtedy zdjęcia, trwało to bardzo długo,
mimo, że rząd doskonale widział o wojnie to nic nie przygotował, nie było zorganizowanych rządowych akcji, itp.

gdyby nie ci ludzie to mielibyśmy w lutym przy granicy setki tysięcy Ukraińców, dzieci które nie
Żadna z tych partii politycznych nie chce źle i nie chce działać na szkodę kraju.

Wpływ na twoje życie tego jest znikomy, wręcz marginalny


@wonsztibijski: 50% inflacji w 3 lata, rekord śmierci, rekord spadku urodzeń, rekord spadku PKB, zakaz aborcji, finansowanie propagandy, zmniejszenie finansowania nfz.

No jeśli na Ciebie to wszystko ma znikomy wpływ to jesteś jeszcze bardziej oderwany od rzeczywistości niż twój post.
@Sarza01: Wenezuela okropna, co cię tu jeszcze trzyma?

Weź spójrz na to poważnie, rozejrzyj się dookoła jak świat wygląda. Jak człowiek czyta te informacje to się wydaje, że tutaj powinna być jakaś masakra i ludzie schorowani i głodni po ulicach chodzić.
Realnie, to żyje się dobrze.

90% mieszkańców tej planety żyje gorzej niż przeciętny polak. Czy tego chcesz czy nie, to są tutaj nawet za rządów katotalibów ponadprzeciętnie dobre warunki do
@Kumpel19: "Wpuśćmy wszystkich imigrantów przez granicę z Białorusią - najwyżej potem się rozpozna czyi oni są". Czy też inni jak Jachira wzywająca z trybuny sejmowej na kilka miesięcy przed wojną by dogadać się z Rosją. Mamy Sikorskiego, który potrafi powiedzieć bardzo dużo niezręcznych rzeczy. To wszystko to też jest opozycja.

że niby dyplomacja PiS doprowwdziła do pomocy ukrainie i przyjazdu J. Bidena


@Kumpel19: Po pierwsze to wystarczyło się z początku
Oni postępują wedle swojej wizji świata i woli wyborców, gdzie to drugie ma dość duże znaczenie, bo żyjemy w demokracji. Jakbyś nie zauważyłł


@wonsztibijski: Wolą wyborców było ich okradanie przez pół roku przez Orlen? Czy może uwłaszczenie PiSowców na mieniu państwowym? A nie, to drugie to była wizja świata PiSowców by oni sami żyli w dostatku.