Wpis z mikrobloga

1. Bądź @L3stko, chciej zdyskredytować lewicowe pomysły, poprzez wykazanie hipokryzji tego wstrętnego lewactwa

2. Podaj jako przykład Nitrasa z neoliberalnej, prawicowej KO

3. Brak profitu

Tu nawet komentarza nie potrzeba, tak pięknie się sam orasz każdego dnia xd

Btw jak już płaczesz o mnie we wpisach, to byś chociaż nie dawał na czarno, chyba że tak bardzo boisz się dyskusji.
#neuropa #bekazlestko
  • 7
@aegispolis: Tak wiemy że dla niektórych jedyna poprawną definicją partii jest ta na wikipedii i niewielu zauważyło, że PO od przegranych wyborów w 2015 skręca w lewo. Sam ojciec założyciel w osobie Tuska określa siebie jako socjaldemokratę.
Tak wiemy że dla niektórych jedyna poprawną definicją partii jest ta na wikipedii i niewielu zauważyło, że PO od przegranych wyborów w 2015 skręca w lewo.


@merciless85: Według jakich kryteriów? Jak możesz, to podeprzyj to tymi książkami, na których się opierasz, bo ja już czuję to korwinistyczne #!$%@?, że jak rząd coś robi, to jest lewica xD

> Sam ojciec założyciel w osobie Tuska określa siebie jako socjaldemokratę


1. socjaldemokrata, to
@aegispolis: wg. działań i głosowań w sejmie. Jest w się o pełno wypowiedzi polityków po o ixh skręcie w lewo, jak umiesz w google to znajdziesz.
"już czuję to korwinistyczne #!$%@?".
Czy te korwinistyczne #!$%@? jest z nami w pokoju?
Czy te korwinistyczne #!$%@? jest z nami w pokoju?


@merciless85: Owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wg. działań i głosowań w sejmie. Jest w się o pełno wypowiedzi polityków po o ixh skręcie w lewo, jak umiesz w google to znajdziesz.


@merciless85: Ale ciebie konkretnie pytam. Dlaczego ty uważasz, że oni skręcili na lewo - konkrety. Odpowiedź "znajdź sobie" to niezbyt ma sens, kiedy ja jestem w