Wpis z mikrobloga

Marzy mi się aby przy pomocy USA kacapy dostały solidny wpierdziel na Ukrainie, ale także marzy mi się aby takie obrazki jak ten były codziennością w Polsce. Aby jedna i druga strona mogły sobie podać ręce z uśmiechem na twarzy. Tyle męczących lat w polskiej polityce, walki i nagonki jednych na drugich i jak w piosence Kazika "Mój dom murem podzielony". Pokonać kacapów a potem działać WSPÓLNIE na rzecz kraju, bez względu na poglądy polityczne. To moje największe marzenie.

#wojna #ukraina #rosja #neuropa #4konserwy #polska #tvpis
Kadet20 - Marzy mi się aby przy pomocy USA kacapy dostały solidny wpierdziel na Ukrai...

źródło: asd123

Pobierz
  • 10
@Kadet20: celem polityka jest zdobycie i utrzymanie władzy, można to robić na różne sposoby, m.in. robić "dobrze" dla kraju aby społeczeństwo wybrało go kolejny raz ale to zwykle nie działa, nawet w demokracji,
lepiej jest np. zmieniać ordynację wyborczą, manipulować, robić propagandę, wciskać kit, itd..

razem = ktoś z naszych musi odejść aby zrobić miejsce "im" czyli to kompletnie nie ma sensu z punktu widzenia polityka bo musi oddać władzę np.
marzy mi się aby takie obrazki jak ten były codziennością w Polsce


@Kadet20: pełna zgoda. Cokolwiek nie dzieje się pod spodem... czy ich konflikt jest szopką, czy ten uścisk jest szopką - nieważne. Ważne jest to, abyśmy mieli w przestrzeni publicznej wyrazy sympatii a nie nienawiści.