Wpis z mikrobloga

@ziko100 @000loki typ jest przeciętniakiem ligi włoskiej i dostał ofertę pewnego zdobycia mistrzostwa Włoch. Miał odrzucić taką ofertę, żeby wylądować w środku tabeli, też bez gwarancji regularnej gry? koleś wygrał życie, dostając w takim momencie szanse na Scudetto, a wykopki będą pisać, że oni są ambitni i woleliby Fiorentinę xddddd
Zapytaj się Dudka czy żałuję przejścia do najlepszego klubu na świecie i czy drugi raz dostając taka ofertę odrzuciłby ja xddd
@HaczuPikczu: znaczy sie gwoli ścisłości. Mógł iść jak dla mnie nawet do realu madryt, jeśli jego głowną aspiracją sportową jest zdobycie trofeum, bez jego notabene udziału. No ale niech się nie zdziwi, jak nie dostanie powołania bo zwyczajnie nie gra w piłkę.
@000loki w sensie, że powołanie do kadry jest największym celem i jakimś wyznacznikiem czegokolwiek? Powołanie może dostać zawsze, choćby za pół roku, jak zmieni klub na słabszy, szansy na scudetto nie będzie miał już nigdy.
@HaczuPikczu: no w jego wieku powołania zawsze dostać nie może. Ma przed sobą maks 2 turnieje. Nie wiem, każdy ma swoje aspiracje, ja potrafię zrozumieć, jeśli idzie za hajsem np. w tym wieku i ma #!$%@? bo rozumiem, że nie każdy musi ciągle chcieć kopać gałę. Po prostu bardziej patrze na to przez pryzmat sportowy i wydaje mi się, że z czysto sportowego punktu widzenia to wybór taki se.