Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z LBN? I kojarzy typka co grzebie w śmietnikach i zamiast chodzić biega podkulony? Cały łysy mały lekko przygarbiony . Pamiętam typa z 15 lat temu go pierwszy raz widziałem przez lata kilka razy i dzisiaj też, zastanawia mnie jak on sobie radzi bez kasy tyle lat, a bezdomni padają w międzyczasie? Kojarzycie typa? przypomina z wyglądu trochę Golluma. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej o tym symbolu LBN?@ #lublin #miastoinspiracji #ciekawostki #zalesie #wykop
  • 9
  • Odpowiedz
@sols: chodził do szkoły specjalnej gdzie wfista jest mój instruktor karate. Do tej pory zawsze jak go widzi, to go dokarmia, wiec pewnie nie on jedyny. Btw ten mój instruktir twierdzi, że temu "biegaczowi" pasuje takie życie.
  • Odpowiedz
@sols: ma się dobrze regularnie go widuję w najróżniejszych miejscach miasta, czasem na lsm a czasem na kunickiego, innym razem biegł sobie w starym gaju. Często też czyta zużyte kupony lotto przy kolekturach.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jeremy-grancarno: to z czego się on utrzymuje? Jest zaprzeczeniem wszystkich tych co twierdzą że bezdomni niedługo umrą , w ogóle potrafi mówić w miarę wyraźnie? Jak i za co kupuję produkty spożywcze , wodę?
  • Odpowiedz
@sols: A nie ma jakiejś renty na głowę? Do tego jakieś dodatki z mopsu i można wegetować. Jak grzebie po śmietnikach to na jedzeniu zaoszczędzi( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się o niego tak troszczysz to zagadaj.
  • Odpowiedz
@sols: nie wiedziałem że on tyle lat biega i grzebie po śmietnikach. Regularnie go widuje od kiedy spaceruje po Starym Gaju (już będzie z 1,5 roku) nawet w pewnym momencie mówił mi dzień dobry xD
Ja słyszałem ze mieszka w domu opieki na Ametystowej ale to może jakieś plotki
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@tytusprod: jak byłem dużo młodszy jakieś 12 lat temu to się typa wystraszyłem i ludzie na przystanku też, podbiegł pogrzebał w śmietniku coś odpyskował niewyraźnie babie, i pobiegł dalej
  • Odpowiedz