Wpis z mikrobloga

Podjechać taką bryką pod lokalny sklep w mojej wsi...Ale by był fejm XD Plus wieczorkiem #nightdrive po mieście wojewódzkim... Każda suczka moja do wyboru do koloru
Albo po laskę z #tinder #badoo każda by się oddała na pierwszej randce...
Jednak jak preferuję młode wiejskie dziewice z FB i one też by się oddawały jedna za drugą... Znaczy i bez auta też no ale MARZENIA CHŁOPSKIE SĄ JAKIE SĄ
Na A4 jakbym wjechał to 300km/h by pękło... Mijając słabe auta na prawym czułbym się lepszym człowiekiem

#przegryw #samochody #motoryzacja #marzenia
L.....n - Podjechać taką bryką pod lokalny sklep w mojej wsi...Ale by był fejm XD Plu...

źródło: temp_file.png6732594313130543939

Pobierz
  • 6
@LonNon: Jeździłem przez tydzień GT3 991 po stolycy i powiem Ci, że więcej stresów niż przyjemności. Fakt faktem każdy odwracał łeb, ale przyciągało to też sebków w golfach 4, którzy chcieli udowodnić, że są szybsi XD! Zostaw takie auto chociażby w okolicach Bristolu, to będą Ci się na nim kłaść Grażyny. No ale coś za coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LonNon: i tak byś nic nie wyrwał, bo nie wystarczy posiadać rzucającego się w oczy samochodu czy innego richarda na ręce. Ludzie nie podejdą sami, a jak już, to wieczorem, gdy wychodzisz zmęczony ze spotkania biznesowego i marzysz jedynie o wyczilowaniu przy nowym odcinku anime, jakieś #!$%@? laski w grupie minimum dwuosobowej zaczepią cię podczas wrzucania marynarki do samochodu i powiedzą "hehe fajna rejestracja".

Możliwe, że wielkie CELINE na koszulce to