Wpis z mikrobloga

Gościu zrobił mi sklep internetowy ale dodał do niego dodatki przez które sklep jest niefunkcjonalny za których zdjęcie chciał dodatkową opłatę. Jak napisałem mu że nie zapłacę bo to on dodał te dodatki o które ja nie prosiłem to mnie zablokował i usunął sklep. Dzisiaj rano opisywałem to ale jeszcze wtedy nie usunął sklepu. To już podchodzi pod oszustwo. Gdzie byście teraz to zgłosili? #prawo #polska #sklepyinternetowe
  • 20
@programista15cm: to jest jak zakup konsoli od oszusta na olx, tyle że ten oszust od strony po 2 godzinach dał mi gotową stronę którą usunął gdy nie chciałem mu dopłacić za zle wykonaną prace. Rozmowy były telefoniczne, na olx i Facebook
@leniuchowanie: brak personalizacji strony klienta, wysoka minimalna kwota zamówienia i takie tam. Zapłaciłem za coś w stylu w którym on mi opowiadał i pokazywał przyklady a dostałem coś innego kompletnie nie trzymającego się kupy i ciagle wywalającego przez jakiś błąd
tu masz dziesiątki poradników od oberlo jak prowadzic sklep jak postawic, reklamowac itd wszystko za DARMO NIE MUSISZ KUPOWAĆ ŻADNYCH KURSÓW - TAK ZA DARRRMOOOOOOO www.oberlo.com
Jeżeli robisz wszystko zgodnie ze sztuką, to nie ma nic się zadziać. Poza tym pierwszy raz spotkałem się z takim pytainem w życiu jezeli chodzi o bezpieczenstwo :P
@Ocinek: dużo mu zapłaciłeś?

@Monsanto93 to że operujesz danymi osobowymi, płatnościami online i kilkoma innymi sprawamini opierasz to na darmowym systemie który ch... Wie kto zrobił i co tam wsadzil