Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie że Krzysiek to moskiewski sługus i siewca paniki, to posłuchajcie sobie tego odrażającego oszołoma. Jawnie chwali przemówienie putina. Bredzi coś o tym, że społeczeństwo polskie nie życzy sobie Bidena w Polsce. Ględzi że to putin zgodził się na wizytę Bidena w Kijowie. Do tego podaje się za urzędującego prezydenta. Spójrzcie w te kaprawe ohydne oczka. Wyjątkowy szkodnik i ruski pachoł. Oczywiście Janusze i Grażyny z otwartymi oczami i wyłączonym telewizorem to się go tam nie mogą nachwalić w komentarzach. #ator #ruskieonuce #ruskietrolle #ruskapropaganda #ukraina #rosja #bekazfoliarzy #potocki
PonuryBatyskaf - Jeśli myślicie że Krzysiek to moskiewski sługus i siewca paniki, to ...
  • 10
@PonuryBatyskaf: pamiętam jak kiedyś podnosili, że szajka Potockiego wyłudzała dane od zaczadzonych staruchów (i nie tylko) w celu wyrabiania paszportów, czy tam dowodów II RP. Ogólnie to gołym okiem widać cała zgraję popaprancow sącząca idiotom do głowy kremlowska propagandę i z tego co pamiętam trwa to już z 5-6 lat z różną intensywnością. Najważniejsze postacie robiące łaskę Putinowi to ww Potocki, Olszański vel Jabłonowski, Sykulski (na szczęście stracił pracę na prywatnej
@MajorParowa: Mam takie dziwne hobby, że śledzę poczynania tych Jaśnie Oświeconych Oszołomów z Otwartymi Oczami i Wyłączonym telewizorem. Mogę powiedzieć, parafrazując Roy'a Batt'ego: Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Statki szturmowe w ogniu sunące nieopodal ramion Oriona. Oglądałem promieniowanie skrzące się w ciemnościach blisko wrót Tannhausera. Wszystkie te chwile zostaną stracone w czasie jak łzy w deszczu.
Jest to o tyle ciekawe, co i przerażające zjawisko. Podejrzewam, że służby
PonuryBatyskaf - @MajorParowa: Mam takie dziwne hobby, że śledzę poczynania tych Jaśn...

źródło: 31

Pobierz
@PonuryBatyskaf: Stary dobry Hrabia von dupensztajn ale bezwzględny. Roluje frajerów na paszporty IIRP. Kręci lody z ciastkami więc bankowo jest powiązany ze służbami które mu płacą operacyjne bo tak na dobrą sprawę nasz milioner tonie w długach. Polecam filmy Caleiba, Bubla i Patlewicza by znienawidzić tego oszusta. Bardzo podły typ.