Wpis z mikrobloga

Ha! A ja jutro odbieram swoje 500k€ podarowane mi przez Marię Monalisę z Francji (chyba). Nawet mi was nie żal.
Muszę tylko zapłacić 750€ za przekazanie konta, no ale to przecież tyle co nic! I plantacja pomidorów gratis!

Edit: Skontaktowałem się z Infolinią Banku Pocztowego i chyba ZADZIAŁAŁO! Bo właśnie dostałem takiego maila!

NAZWA: BKT Sp.z oo
IBAN: PL 33160014621740320280000001
BIC: PPABPLPKXXX
BANK: BNP PARIBAS
Natychmiastowy przelew

Le lun. 20 févr. 2023 à 20:07, Jean FORESTE <jeanforeste71@gmail.com> a écrit :
NAZWA: BKT Sp.z oo
IBAN: PL 33160014621740320280000001
BIC: PPABPLPKXXX
BANK: BNP PARIBAS
Natychmiastowy przelew

Le lun. 20 févr. 2023 à 20:06, Jean FORESTE <jeanforeste71@gmail.com> a écrit :
ok proszę pana oto nowy adres na który jutro będzie dokonywana płatność.bank zmienił adres płatności proszę o dokonanie płatności na nowy adres.po dokonaniu wpłaty jutro proszę o przesłanie mi otrzymanego abym mógł go wysłać do banku w celu potwierdzenia płatności, mam nadzieję, że mnie rozumiesz

#scam #nudzesie #bekazpodludzi
Smash - Ha! A ja jutro odbieram swoje 500k€ podarowane mi przez Marię Monalisę z Fran...

źródło: FyhKnZR

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Smash:
No ja czekam na moje 8mln euro od Krystyna Wellenstein.
Zabroniła mi rozmawiać o tym z rodziną i bliskimi bo mogą mnie oszukać i sami te pieniądze pobrać.
Dzisiaj napisałem do banku od, którego będzie kasiorka.
  • Odpowiedz
@Smash: Co on tam marudzi, ze sie nie da potracic. To jak sie nie da to niech ci te 750 pozyczy ze swoich a ty mu pozniej oddasz 1000 z darowizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@Bulfrogg: Próbowałem tak kilka razy, żeby sobie wzięli x2 dla siebie, a mnie przelali resztę :D. To zasłaniali się "uczciwością" i "klauzulą sumienia" :D. NIGDY nie można ruszyć tych "darowanych" pieniędzy, musisz sam zapłacić.

Oh well... Ja mam czas... Sporo czasu... Niech go gnoje tracą. "Uwielbiam" ten moment, kiedy pęka im żyłka i zaczynają mnie wyzywać :D,

Btw. zauważyłem, że większość korzysta z francuskojęzycznych kont / programów pocztowych (widać na SS).
  • Odpowiedz