Wpis z mikrobloga

Hej, czy może mi ktoś pomóc wycenić tego lapka? Używany, karta na slocie MXM jest uszkodzona (nie wiem czy da się naprawić, ale kiedy jest zainstalowana, laptop nie startuje). Działa na zintegrowanej grafice. 32 GB ramu, trzy dyski (zastanawiam się czy nie sprzedać bez). Na matrycy są linie (nieliczne, ale jednak są). Do tego zasilacz (w zasadzie chyba bardzo trudno taki dostać). Pytanie, za ile można to sprzedać i czy nie lepiej bawić się w sprzedaż na części? Taką matrycę ktoś kupi czy już tylko śmietnik? Bateria BTY-L78 w chyba całkiem dobrym stanie.

Zdjęcie matrycy: https://ibb.co/8cj1S4b
Na zewnętrznym monitorze wyświetla normalnie (raczej to nie ja uszkodziłem, ale wyświetla tak po awarii z kartą na złączu MXM). Raczej nie jest to awaria przewodu matrycy.

GT73VR 6RF Titan Pro
Nvidia GTX1080
Intel H Series
Super Raid 4
GT73VR 6RF-041PL

#laptopy #gaming #pcmasterrace #laptopygamingowe #komputery #sprzedaz #wycena #olx #handel
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
Działa na zintegrowanej grafice, no ale fakt – rarytas to nie będzie. Za ile możnaby wystawić płytę główną w takim razie? Resztę sobie jakoś wycenię. Matryca śmietnik?
Jeszcze jest opcja wysłania do serwisu laptopów i niech tam sprawdzą tylko ciekawe ile wyjdzie za diagnozę…
  • Odpowiedz
@saczuser: Ciężko powiedzieć jako że ta płyta pasuje tylko do tego danego laptopa. Wystaw jako aukcja od jakiejś kwoty minimalnej w stylu 2-3 stówki i czekaj.
  • Odpowiedz