Wpis z mikrobloga

Mam pytanko odnośnie najnowszej odsłony wspaniałej gry od Codemasters/EA czyli F1 22. Przerzuciliśmy się na nią ostatnio z kumplem po ogrywaniu kolejno 2019, 2020 i 2021. Mi osobiście model jazdy bardzo się podoba, samochody trzymają się podłogi, czuć docisk aerodynamiczny ale sama przyczeponość opon nie jest najlepsza w moim odczuciu. Pomimo to gra mi się przyjemniej niż w poprzednich częściach, mam wrażenie większej kontroli nad samochodem i lepiej czuć limity, a jazda w deszczu jest bardzo satysfakcjonująca (w 2021 też była spoko ale tutaj jednak lepiej mi się jeździ). Ale z kolei mój kolega narzeka na totalny brak przyczepności, musi odpuszczać w większości zakrętach przez co gra stała się dla niego beznadziejna i niemal niegrywalna. I tutaj rodzi się pytanie, jakie wy macie odczucia z tą grą? Opinie na steam są mieszane, jedni narzekają na brak przyczepności, a inni -tak jak ja- akurat ten aspekt sobie chwalą. Może to kwestia ustawień gry? Obaj jeździmy bez asyst, oprócz kontroli trakcji na średniej (pady here).
#f1 #f122 #f12021 #codemasters #f1gra
  • 3