Wpis z mikrobloga

Jeżeli Biden naprawdę dojechał do Kijowa pociągiem, to jest to najlepsza operacja służb specjalnych w historii. Ja nawet tego nie pojmuję, jak całość musiała być drobiazgowo przygotowana, że ruscy szpiedzy, których jest pewnie masę i w Polsce (a szczególnie pewnie w Rzeszowie) i na Ukrainie, tego nie odkryli. Jak szczegóły zostaną kiedyś odtajnione (a wierzę, że tak, bo to jeszcze bardziej ośmieszy ruski wywiad), to za kilka lat może być z tego niezły materiał na dobry film.

#ukraina #rosja #usa #wojna
  • 26
@sciana: Stany Zjednoczone skontaktowały się z Rosją przed wizytą Bidena w Kijowie, aby uniknąć wpadki. Biały Dom nie chciał wchodzić w szczegóły, ale powiedział, że "podstawowa komunikacja z Rosjanami miała miejsce w celu zapewnienia dekonfliktacji" krótko przed wizytą Bidena w celu uniknięcia jakichkolwiek błędnych kalkulacji, które mogłyby doprowadzić do bezpośredniego konfliktu dwóch uzbrojonych w broń jądrową narodów.
@sciana: bez przesady, to ze dziennikarzyny sie nie dowiedzialy a w zwiazku z tym nie dotarlo to do zadnego szarego anona to zaden wyczyn. kto mial wiedziec ten wiedzial
Jeżeli Biden naprawdę dojechał do Kijowa pociągiem, to jest to najlepsza operacja służb specjalnych w historii. Ja nawet tego nie pojmuję, jak całość musiała być drobiazgowo przygotowana, że ruscy szpiedzy, których jest pewnie masę i w Polsce (a szczególnie pewnie w Rzeszowie) i na Ukrainie, tego nie odkryli. Jak szczegóły zostaną kiedyś odtajnione (a wierzę, że tak, bo to jeszcze bardziej ośmieszy ruski wywiad), to za kilka lat może być z tego
Ja nawet tego nie pojmuję, jak całość musiała być drobiazgowo przygotowana, że ruscy szpiedzy, których jest pewnie masę i w Polsce (a szczególnie pewnie w Rzeszowie) i na Ukrainie, tego nie odkryli.


@sciana: ale się rozczarujesz, jak to przeczytasz...

Biały Dom nie chciał wchodzić w szczegóły, ale powiedział, że "podstawowa komunikacja z Rosjanami miała miejsce w celu zapewnienia dekonfliktacji" krótko przed wizytą Bidena w celu uniknięcia jakichkolwiek błędnych kalkulacji, które mogłyby
najlepsza operacja służb specjalnych w historii

@sciana:
Ciekawe co sobie pomyślał cały naród Polski o poranku 13 grudnia 1981 roku
jest to najlepsza operacja służb specjalnych w historii. Ja nawet tego nie pojmuję, jak całość musiała być drobiazgowo przygotowana,

@sciana: Czym lepsze służby tym mniej się o nich mówi. O naszych nie mówi się już niemal nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW ja nie pojmuję jak ogarnęli to wszystko, przecież jeszcze nie tak dawno mieliśmy WSI - praktycznie rosyjskie służby które "polskie" były jedynie z nazwy. Tam
@surlin: A czy to nie raport o WSI z danymi agentów Antoni Macierenko zaniósł pracownicy ruskiej ambasady aby przetłumaczyła na rosyjski? XD Publikacji raportu nie było, a pierwsze co zrobił to dał do przetłumaczenia i nie że na angielski, niemiecki, francuski, ale na ruski XD Ale to oczywiście przypadek... Tak jak i to że w komisji weryfikacyjnej były ruskie onuce...