Wpis z mikrobloga

@peterr767: tak nawiasem polecam sklep. Raz prosiłem aby paczka była następnego dnia, chociaż było już po czasie realizacji wysyłek, goście ogarnęli temat i paczka była u mnie. Niby nic wielkiego, ale znaczy że, nie mają klienta gdzieś.
@peterr767: @cacyyy @komandos_maciek a to ja mam odmienne doświadczenia ponad tydzień czekałem na wysyłkę która miała być na "pojutrze" po 4 dniach dalej nie była nadana, po kontakcie stwierdzili, że jeszcze dzisiaj zostanie wysłana. Oczywiście następnego dnia dalej nie wysłali, po kolejnej rozmowie, tym razem gadka, że nie mają jednej rzeczy (a w zamówieniu było 7 pozycji) i dlatego nie nadali paczki (szkoda że mnie nie poinformowali, dopóki się do nich
@Nullek: współczuję i nie wątpię, że taka sytuacja miała miejsce. Przy takiej ilości zamówień gdzieś, ktoś pewnie zawinił i akurat trafiło na Ciebie. Aczkolwiek na moje kilkanaście zamówień zawsze wszystko było w porządku, jedno zamówienie(zrobione w czwartek po południu) było deklarowane na dostawę po weekendzie, a zostało dostarczone w piątek. Sam zawsze zamawiam sobie rzeczy z wyprzedzeniem, a gdy potrzebuję czegoś na już bezpieczniej mimo wszystko złożyć zamówienie w lokalnym sklepie.