Wpis z mikrobloga

Jak to jest że mam w miarę dobrą morde, mam wrażenie że wyglądam nawet trochę młodziej niż większość moich rówieśników, pomimo że posiadam pełny zarost. A i tak na takim tinderze czy badoo mam ledwo z 5 par i nikt nie odpisuje od pół roku. W prawdziwym życiu tak samo. Przecież to dla mnie jakaś abstrakcja że brzydsi ode mnie mają jakieś dziewczyny a ja mam #!$%@? chyba wymalowane na twarzy.
#przegryw #feels #gorzkiezale
  • 11
@423frewq4f23: No niestety ciężko ocenic jak to z tą twoją mordą, skoro nie wie się jak wygląda. Młody wygląd może być i wada i zaletą - młody wygląd w typie babyface to ogromna wada, natomiast młody wygląd w stylu koreańskiego chłopaka z KPop bandu albo Oskara jest zaletą.
@Rimbolo: No lepszych nie potrafię sobie zrobić, może problem że na niektórych mam jeszcze długie włosy, ale to są z wakacji i są na końcu. Kiedyś sprawdzałem na photofeeler i rateme ale to według mnie małomiarodajne bo na photofeelerze na każdym zdjęciu miałem maks 4/10 a na rateme prawie na wszystkich 6 albo 7/10.
@423frewq4f23: jak nie masz nic lepszego do roboty to zatrudnij fotografa żeby ci zrobił sesje do tindera. Taki fotograf ustawi cie jak trzeba i potem trochę w fotoszopie poprawi. Co ci zależy, wydasz pare stów ale może się opłaci