Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vermeerrr: a Ty w nim zakochana? Nie jesteś Bob Budowniczy, nie pomożesz chłopu jak on sam tego nie chce. Tym bardziej przez komunikator. A typ ma okazję by dostać atencji wysyłając np takie durne zdjęcia XD wołanie o atencję a nie realny problem
  • Odpowiedz
Ale ten chłopak znów mnie wprawia w takie bardzo mroczne klimaty


@Vermeerrr: Jest tyle fajnych spokojnych i miłych chłopaków którzy umierają z samotności, ale lepiej wziąć alkoholika z problemami bo przecież łobuz kocha najbardziej ehh.
i po co mi niektórzy piszą żebym się integrował z ludźmi, wychodził do nich, mieć wspólne zainteresowania z dziewczynami itp. jak wystarczy być chlejącym patusem xD
  • Odpowiedz
po co mi niektórzy piszą żebym się integrował z ludźmi, wychodził do nich, mieć wspólne zainteresowania z dziewczynami itp. jak wystarczy być chlejącym patusem xD


@Glock17: mi czasami jak wydaje się że coś powiedziałem za dużo albo zachowałem się trochę jak dupek to sobie myślę "są na świecie typy co piją, ćpają a i tak ruchają fajne laski i one akceptują ich zyebanie a ty się przejmujesz swoim zachowaniem?" i
  • Odpowiedz
@Vermeerrr tak jak chłopcy napisali wyzej, tu nie jesteś w stanie mu pomóc. pomyśl tak - czego sama najbardziej potrzebujesz jak ci źle? obecności. i to mu dajesz, w jakiejs namiastce, bo najlepiej jakby fizycznie byc przy nim, ale jednak. nic co mu powiesz nie zmieni sytuacji, ale mozesz dac mu te obecnosc, zrozumienie, mozesz go zapytac jak mu minal dzien. nie mozesz brac odpowiedzialnosci za jego zycie, za jego cala
  • Odpowiedz