Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu miałem plan usunąć się z social mediów żeby złapać trochę oddechu i zająć się na 100% swoimi sprawami. Ciągle jednak w głębi miałem taką nadzieję, że może dziś przeczytam coś wartościowego co mnie zainspiruje (i może odmieni moje życie:)) nic takiego jednak nigdy nie nastąpiło. Na początku stycznia miałem się pożegnać z tym portalem (w 12. Rocznicę rejestracji). Jednak bialkov uprzedził moje plany i sam #!$%@?ł ten portal, że nie chce mi się tu nawet zaglądać. (Nawet uciął mi 1 rok stażu bo dalej mam 11lat w bio). Nie będę tęsknił. Ostatnie parę lat na tym portalu to totalny syf, szurostwo, ukraińska propaganda, przegrywy i do tego ten #!$%@? pisowski orlen. Szkoda czasu i zdrowia psychicznego. Nic wartościowego mnie tu nie czeka (was też). Także adios! 10 plusów i usuwam konto.
  • 6
@NieBendePrasowac: oczywiście, że jest jej dużo. Myślisz, że skąd to nagły wysyp o jedzeniu robaków, etc? To właśnie ruska propaganda. Zawsze psychoprawica i "samodzielnie myślący" są podatnym gruntem na rosyjską, antyzachodnią propagandę.