Wpis z mikrobloga

@Jakub_Olkiewicz @goferek dobra, ok, macie mnie, możecie sobie zapisać kolejne punkty do smieszkowania. Napiszcie poprostu, że kapelusz nie pasuje do tshirta i tyle. W takim razie spece od mody proszę o polecenie kapelusza do dobrego swetra, nie noszę garniturów. Są takie kapelusze, które nosi się do swetrów? Bez stresu mi tu i pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@zlotyhh: Fedora albo nawet jej legendarna odmiana czyli kapelusz Indiany Jonesa (występujący pod różnymi nazwami Indiana, Harrison itp.) Fedorę polecam szarą lub oliwkowoszarą, Indianę znajdziesz głównie brązową choć wg mnie powinna być raczej brudnopiaskowa. Kapelusz dobrze jest przymierzyć, powinien być 2 cm nad brwiami i tyleż samo nad uszami, lepiej ciut luźniejszy niż ciut ciasny, kapelusze się nieco kurczą jeśli po złapaniu wilgoci schną zbyt szybko.
Polecam zdecydowanie wersje z miękkiego
jeśli koniecznie chcesz kapelusz do tshirta to co najwyżej kubański kapelusz, (taki co da się zwinąć w rulon jak cygaro) chociaż i tak lepszym wyborem byłaby koszula z krótkim rękawem niż tshirt do jakiegokolwiek kapelusza
pieczk - jeśli koniecznie chcesz kapelusz do tshirta to co najwyżej kubański kapelusz...

źródło: akpa1373690

Pobierz
@zlotyhh: Paaaanie, my obaj na serio, ja na swoim bucket hacie całą przygodę zawodową oparłem ;)

A tak już zupełnie serio - do t-shirta rybaczka naprawdę fajnie pasuje moim zdaniem, tak samo do polówek. Połączenie bardzo popularne wśród kibiców angielskich postrzeganych przez dużą część świata za trendsetterów. Kaszkiet też bywa okej, jeśli ma być bardziej elegancko.
Jakub_Olkiewicz - @zlotyhh: Paaaanie, my obaj na serio, ja na swoim bucket hacie całą...

źródło: 324219611_697437575195690_4566359562026001316_n

Pobierz
@Man_of_Gx: Najkrócej: http://www.blog.pfcasuals.pl/czym_jest_casuals/ . Styl, który zaczął się od chuliganów mocno przypadł do gustu m.in. brytyjskim aktorom, polskim muzykom, amerykańskim celebrytom etc. Pomijając, że część osób z tym stylem utożsamianych, jak Liam Gallagher z Oasis czy Leo Gregory zaczęło z czasem monetyzować temat, albo tworząc własne marki casual (Pretty Green Gallaghera), albo robiąc za twarz marek casualowych (Leo Gregory i jego kolekcja Weekend Offender). :)
@Jakub_Olkiewicz:
_ Angielscy kibice stworzyli nową modę
- jaką?
- No, ubierajom się.
I tu skończmy dyskusję, dla mnie wygląd ciucha zaczyna się od przymierzenia na sobie nie od marki czy celebryty na ściance bo takie podejście kończy się wyglądaniem jak np. dziennikarz sportowy.

Gx