Wpis z mikrobloga

@paakcer @drogba90 1G, ba- 2G, a i nawet 3, czy 4G paracetamolu dziennie (przyjmując jednorazowo, albo i przewlekle) Dla zdrowego chłopa 80+kg, będzie całkowicie neutralne dla wątroby, tak jakby nigdy nic nie wziął. Nie ma mowy o nawet najmniejszym ryzyku. #!$%@?ło wam się w głowach ćpuny od tych mitów, o szkodliwości paracetamolu. Paracetamol to jeden z najlepiej przebadanych, dobrze tolerowanych i bezpiecznych leków przeciwbólowych (chociaż najnowsze badania, wskazują na pewną korelację, pomiędzy
@Rafnl: nikt nie mówi Panie doktorze, żę jest jakoś toksyczny, ale kłania się czytanie ze zrozumieniem wpisu. mowa tu o leku doreta. jezeli pan doktor nie wie to polecam lekture pierwszego leksykonu leków albo poprostu zajrzeć do neta skoro lekarz nie zna tego leku. to połączenie paracetamolu i tramadolu nie kodeiny. skąd Ci się wzięła kodeina? owszem są leki z paracetamolem i codeiną na rynku.
a jeżeli pan tak dobrze zna
@paakcer: Nie jestem lekarzem, jestem ofiarą ‚lekarzy’, która od 2 lat przyjmuje tramadol z paracetamolem. Ale ten wpis nie był o mnie, a o paracetamolu. Mnie się wydaje, że to ty nie do końca zrozumiałeś co napisałem, a nie na odwrót. Doreta to był pierwszy lek z tramadolem, który został mi przepisany, trudno żebym go nie znał. Odniosłem się do leków z kodeiną, bo jak zaznaczyłem domniemam (a w sumie jestem