Wpis z mikrobloga

@Felixu: Chcieć to sobie można, ja też chce lecieć w kosmos będąc jak Bruce Lee no i co z tego?
Wiadomo że nie jest ze wszystkim dobrze na świecie i wiele pomysłów też mi się nie podoba ale nie ma co skrajnie demonizować na siłę i wymyślać swoich nadinterpretacji które póki co nie mają miejsca.
@Last_Scyther nie Mireczku - oni tutaj zawsze byli, tylko teraz gdy administracja jeszcze bardziej #!$%@?ła tagi, czarnelisty i napluli na użytkowników którzy dodawali regularne i unikalne treści a którzy to uciekli to szury są o wiele bardziej widoczne.

Ba, w mojej opinii to samonakręcająca się maszynka, bo przecież oni zobaczyli pierwszy raz od dawna, że ich treści się przebijają. A co wtedy robisz? Zwiekszasz wysiłek i piszesz jeszcze więcej ¯_(ツ)_/¯

Z jednej
@bkwas: Trudno się nie zgodzić z Twoimi wnioskami, niestety.

Sam też pomału szukam nowego miejsca w internecie. Po śmierci warezów i for dopiero tu na wykopie nawet nie tyle że poczułem się jak u siebie, ale chociaż często zaglądałem i czytałem. Mimo wszystko to był dobry agregat przeróżnych informacji z różnych dziedzin i rozrywki...

Cóż, życzę Tobie jak i sobie że znajdziemy jakieś wartościowe miejsce któremu będzie warto poświęcić trochę czasu.
@Last_Scyther mi strasznie ale to strasznie brakuje for internetowych - nawet nie ma co porownywać ich funkcjonalności a grup na FB, tak samo wyszukiwarka i tematy jeśli forum było "profesjonalne" to było czyste skatalogowane złoto.

Nie wiem czy one przestały rzeczywiście istnieć czy po prostu bardzo spadły w wyszukiwaniach google