Wpis z mikrobloga

Wielokrotnie tutaj udowadnialiśmy w przeróżnych postach, że niehabilitowany absolutnie nie jest liberałem, no ale cóż - poruszę temat raz jeszcze.

"Jako główne cechy liberalizmu można wyróżnić: wiarę w równość, prawa i wolności indywidualne, ochronę własności prywatnej, ograniczone rządy konstytucyjne oraz takie wartości, jak pluralizm, tolerancję, autonomię, integralność cielesną i zgodą rządzonych jako podstawą władzy." - Wikipedia :)

Tak więc zacznijmy od tego co prezentuje sobą doktorek - jakie cechy posiada? Czy są to cechy typowego liberała? Sprawdźmy:

1. Wiara w równość - no tu na starcie doktorek odpada, bo nie wiedzieć czemu czuje się lepszy od innych. Uważa się za wielkiego intelektualistę i publicystę, mimo że jego inteligencja nie dosięga nawet przeciętnej europejskiej. Jako przykład dajmy ten film: https://www.youtube.com/watch?v=Rvc9A2Do-kY&t=46s - idealnie obrazuje on postrzeganie doktorka na innych ludzi, którzy mogą mieć różne poglądy. Czując się lepszy stara się wyszydzać innych. Punkt pierwszy odpada.
2. Prawa i wolności indywidualne - no tutaj też mamy zgrzyt. Doktorek bardzo chętnie odbiera innym prawo głosu, zabierając im wolność do krytyki i wypowedzi.
3. Ochrona własności prywatnej - nie przeszkadzało mu prosić o swoich widzów o przesłanie mu skanów pdf książki Krzysztofa Wojczala, którą uznał jako za drogą. Po prostu w jawny sposób chciał okraść kolegę po fachu z jego twórczości.
4. Ograniczone rządy konstytucyjne - doktorek przez lata uważał siebie za monarchistę.
5. Wartości, jak pluralizm, tolerancja, autonomia itd. Pluralizm mamy wtedy, gdy różne grupy osób mogą bez problemu głosić swoje poglądy. Jaki pluralizm panuje na kanale doktorka i innych jego social mediach? Hide user from channel i kasowanie postów ludzi, którzy w nawet najdelikatniejszy sposób nie chcieli zgodzić się z panującym tam tyranem. Tolerancja? Wyśmiewanie hindusów i chińczyków? Wypisywanie na swojej grupie tekstów w stylu "#!$%@?ć chinoli"? Brzmi jak czysty rasizm wobec hindusów oraz azjatów - znów mamy odwieczne poczucie wyższości doktorka. Skrajny brak tolerancji wykazuje również w momencie gdy ktoś wyrazi inne zdanie od niego - od razu, bez zastanowienia przechodzi do wyzywania od kłamców, trolli, mitomanów itd.

Tak więc, jako agresor, rasista, zadufany w sobie bufon, chwalący się na każdym kroku swoim doktoratem, by pokazać swoją wyższość - raczej wpisuje się w rejony ruskiego miru niż klasycznego liberalizmu.

Z cech indywidualnych przejdźmy do tego co głosi doktorek:

- uważa Donalda Trumpa za jakiegoś wielkiego przywódcę Zachodu, jest fanem do tego stopnia, że na swoich filmikach zakładał czapkę "Make America Great Again" - ślepo wybiela wszystkie jego działania.
- nawoływał do zakończenia wojny na Ukrainie w ten sam sposób, co Sykulski, czy Braun.
- jest fanem Elona Muska.
- dzieli narody na fajne - Francja, Holandia, UK i narody "debili" - Polska, Chiny, Indie.
- wybiela zbrodnie dokonane przez europejskich kolonialistów w Afryce.
- wybiela Arabię Saudyjską i uważa ją za fajną monarchię.
- głosował na PiS :)
- co roku uczestniczy w nacjonalistycznych marszach czczących antysemitę Dmowskiego.
- jako jeden z zarzutów doktorków wobec Bartosiaka jest to, że ten "hehe podobno jest żydem"
- brał udział w programie wRealu24.
- zakłamuje polską historię - tworząc jakąś pseudopropagandę pod swoje idiotyczne tezy.
- zakłamuje realia sytuacji ogólnoświatowej - bez cienia żenady stwierdził, że dzisiejsze Chiny to to samo co Chiny z lat 20 XX wieku.
- regularnie okłamuje swoich widzów odnośnie przeróżnych kwestii, jak np. sporu z RzON. Spór dotyczył jego rażących błędów we wpisach na Wikipedii. Doktorek wymyślił sobie spór o Zygmunta II i wielkość Polski xD To jakie błędy robi - sam możesz zauważyć - czytając jego wypociny w książce, typu Platforma Obywatelska powstała w 2002 roku, Polska weszła do UE w 2003. Wyobraź sobie, że takie błędy robi też we wpisach na Wikipedii, co jest zgłaszane przez innych użytkowników - a każda próba edycji jest blokowana przez samego autora - i tak jest od lat. Pomyśl, że wpis o Platformie Obywatelskiej napisałby niejaki TomasoAlbinoni i każda twoja próba edycji "2002" na "2001" byłaby blokowana, bo podważasz PRAWDĘ :) Blokowanie dojścia do prawdy i zakłamywanie rzeczywistości jest niezgodne z podstawową ideą liberalizmu. Zgodna za to z autorytaryzmem, totalitaryzmem i zamordyzmem.

Podsumowując - doktorek ośmiesza liberalizm, jest największym szkodnikiem dla naszego grona liberałów, jakiego można sobie wyobrazić, od lat zraża do siebie ludzi i zrażać będzie do naszych liberalnych idei, których nie wiedzieć czemu się doczepił. Po prostu nas ośmiesza. Nie jest on liberałem ani prywatnie - jako człowiek, ani w poglądach jakie reprezentuje.

Poza tym, sam jestem liberałem, moi znajomi i rodzina mają podobne poglądy - otaczam się w swojej banieczce od jakiś 15 lat, kiedy wykształtowały mi się poglądy. Potrafię już odruchowo wyczuć, kto jest kto. Taka wrodzona intuicja co do ludzi. Pewnie byłbym dobrym policjantem, ale tam za mało płacą. Wiem, że ty - @ArkadyToranski jesteś liberałem. Doktorek nim absolutnie nie jest.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
Mjj48003 - Wielokrotnie tutaj udowadnialiśmy w przeróżnych postach, że niehabilitowan...

źródło: doktorek to zaprzeczenie liberalizmu

Pobierz
  • 9
@Mjj48003: zabrałeś wszystkie argumenty naszemu departamentowi , racje istnienia , tyle razy ci mówiliśmy, że szefowie czytają nasze posty, co teraz nasza grupa będzie robić, jak ty zamknąłeś praktycznie argument, ha? nie smykasz, że robotę trza szanować, po troszkę codziennie? A nie yeh.bnac na jednej stronie szach mat? czy pat mat? czy mata hari, sam nie wiem jak sie to pisze #kastratcontent #alkoholizm #napierala #ojkofob #hejterpolski #zlodziejkontentu