Wpis z mikrobloga

#ukraina Polski legion... Po uj oni to robią? Jeśli ktoś chce walczyć może się zgłosić do armii UA i go przyjmą. Czy szury mają rację że ktoś nas wciąga do wojny? W sprawie covidu z grubsza mieli rację
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Jebwleb rosyjski legion, białoruski legion istnieją - i sleep
chcą założyć polski legion - real shit, wciongajom nas do wojny !!!!1!1!
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan: właśnie też tak myślałem ale wczoraj w radiu słyszałem od pewnego znanego korespondenta wojennego który siedzi w temacie że po to upubliczniają ta wiadomość bo właśnie chętni są ale nie tak dużo jak potrzeba. Liczą na to że zgłosi się więcej. Do tego wizyta presudents USA.... Chciałbym żeby jakiś polski polityk wyznaczył czerwona linie której nie przekraczamy oficjalna linie
  • Odpowiedz
@Jebwleb: legion ochotników z Polski, a ty tu straszysz okopami. Boli dupa, że ktoś idzie tam walczyć czy jak? Jakby cię ktoś chciał wciągnąć do wojny to dostałbyś mobilizację i pojechał tam bez żadnych legionów ochotników.
  • Odpowiedz
nie rozumiem. Chcesz iść do okopów?


@Jebwleb: Przecież w wojnie NATO- rosja nie będzie okopów. Będzie napierdzielanie artylerii rakiet a potem uściśnięcie ręki z Chińczykami w górach Ural.
  • Odpowiedz
  • 0
@uytx: wiem jak działa ten gówniany kraj i jak od ochotników płynnie można przejść do przymuszania ludzi. Pamiętam jak niektórzy politycy jeszcze nie dawno chcieli karać ludzi za brak szczepionek. Więc czemu by teraz nie karać nas za brak ochotników? Nie ma żadnych wyznaczonych granic
  • Odpowiedz
W sprawie covidu z grubsza mieli rację


@Jebwleb: W którym miejscu? XD

Dużo Polaków ochotniczo walczy na Ukrainie i robienie legionów złożonych z samych cudziemców to normalna sprawa. Mają przecież też legion białoruski czy nawet rosyjski. A szury jak to szury, już robią z tego "wysyłanie Polaków na wojnę". Nawet pojawiają się już komentarze, że to żołnierze Wojska Polskiego. XD
  • Odpowiedz