Wpis z mikrobloga

@mango: tu inny cytattego mędrca:

Nikt absolutnie wstąpienia do partii ode mnie nie wymagał, ani mnie o to nie pytał. Powód mojej decyzji był zupełnie inny. Wracałem do nauki, bo szła wielka przebudowa socjalizmu: życie wracało do normy, także to akademickie. W lutym 1956 r. obradował wiekopomny XX Zjazd Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, który potępił kult Stalina i jego zbrodnie. Był czas nadziei, chciało się w tym uczestniczyć, jakoś to
  • Odpowiedz
@mango: To tak jak o prawakach,lewakach,kucach-onucach, górnikach, pielęgniarkach, rolnikach, Ukraińcach, lekarzach, księżach, nauczycielach, gejach, hetero, katolikach, muzułmanach i #!$%@? innych.

Jak już to powiesz zawszę znajdzie się ktoś kto Ci powie że to z Tobą jest coś nie tak i pewnie ma rację bo nikt nie jest doskonały ale krytyki to nikt nie przyjmie.

Mało mnie obchodzi że ktoś był prześladowany 80 lat temu czy 40 lat temu czy np
  • Odpowiedz
  • 4
@JanuszPDM: Może dlatego, że każda osoba jest oddzielnym bytem i ma swoje cechy charakteru, a tacy rasiści jak ludzie którzy się wypowiadają w tym wątku wkładają wszystkich do jednego wora i piszą o tym, że cała rasa to (cytując post użytkownika @sorry_gregory) "zakały ziemi". Może #!$%@? dlatego xD myślałeś o tym kiedyś? Idąc tym tropem ludzie mówiący wszem i wobec, że Polacy to pijaki i złodzieje też nie
  • Odpowiedz
LGBT już też w gronie nietykalnych jest.


Dokładnie, a po Polsce wcale nie jeżdżą busy oblepione plakatami porównującymi homoseksualizm z pedofilią. Wcale.
Napisz jeszcze że w Polsce dyskryminuje się katolików, tego brakuje w twoim poście.

@thority:
  • Odpowiedz