Wpis z mikrobloga

@mango: tu inny cytattego mędrca:

Nikt absolutnie wstąpienia do partii ode mnie nie wymagał, ani mnie o to nie pytał. Powód mojej decyzji był zupełnie inny. Wracałem do nauki, bo szła wielka przebudowa socjalizmu: życie wracało do normy, także to akademickie. W lutym 1956 r. obradował wiekopomny XX Zjazd Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, który potępił kult Stalina i jego zbrodnie. Był czas nadziei, chciało się w tym uczestniczyć, jakoś to wspomóc.
@mango: To tak jak o prawakach,lewakach,kucach-onucach, górnikach, pielęgniarkach, rolnikach, Ukraińcach, lekarzach, księżach, nauczycielach, gejach, hetero, katolikach, muzułmanach i #!$%@? innych.

Jak już to powiesz zawszę znajdzie się ktoś kto Ci powie że to z Tobą jest coś nie tak i pewnie ma rację bo nikt nie jest doskonały ale krytyki to nikt nie przyjmie.

Mało mnie obchodzi że ktoś był prześladowany 80 lat temu czy 40 lat temu czy np teraz.
@JanuszPDM: Może dlatego, że każda osoba jest oddzielnym bytem i ma swoje cechy charakteru, a tacy rasiści jak ludzie którzy się wypowiadają w tym wątku wkładają wszystkich do jednego wora i piszą o tym, że cała rasa to (cytując post użytkownika @sorry_gregory) "zakały ziemi". Może #!$%@? dlatego xD myślałeś o tym kiedyś? Idąc tym tropem ludzie mówiący wszem i wobec, że Polacy to pijaki i złodzieje też nie mówią nic
LGBT już też w gronie nietykalnych jest.


Dokładnie, a po Polsce wcale nie jeżdżą busy oblepione plakatami porównującymi homoseksualizm z pedofilią. Wcale.
Napisz jeszcze że w Polsce dyskryminuje się katolików, tego brakuje w twoim poście.

@thority: