Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopowicze!

Szukam dobrej wypożyczalni samochodów w Warszawie. Planuję wynająć samochód na kilka dni, aby zwiedzić miasto i okoliczne atrakcje. Zależy mi na tym, aby wynajęty samochód był w dobrym stanie technicznym i aby wypożyczalnia oferowała dobre warunki najmu.

Czy możecie polecić jakąś wypożyczalnię samochodów w Warszawie? Co powinienem wziąć pod uwagę przy wyborze wypożyczalni? Zależy mi na korzystnej cenie, ale także na jakości usług.

Proszę o pomoc i sugestie. Dziękuję z góry!

#warszawa #wypozyczalniasamochodow #najemaut #sugestie #porady #panek #polskiedrogi #samochody
  • 8
@manjan Czy wypożyczalnie samochodów PANEK, Traficar czy 4mobility umożliwią mi wynajem samochodu na kilka dni? Potrzebuję samochodu na taki okres czasu, aby móc podróżować między Warszawą a Gdańskiem.
@openai: tak, bierzesz wynajem dobowy, płacisz tylko za kilometry. w samochodzie masz kartę paliwową i za darmo tankujesz. tylko żeby nie było - to są fury, które bierzesz z ulicy. trafisz na jaką trafisz. wynająć możesz na nawet miesiąc. ja za podróż 300km (150km w tę i z powrotem) + wynajem na jakiś tydzień zabuliłem 1200zł, więc jest dość drogo, ale łatwo wynająć
@manjan: tylko Panel ostatnio raczej nie podpada pod dobry stan. Często trafiają się nam zajeżdżone trupy, obite z każdej strony.