Wpis z mikrobloga

@agahej: dzięki za update, ja już jej nie obserwuję, ale z tego co widzę nic się nie zmieniło i nadal cynicznie wrzuca swoich obserwatorów do jednego worka i traktuje jak debili. Że nadal są osoby które się na to nabierają. Pozdrawiam w oczekiwaniu na nowe reality które na dniach startuje.
@crazy_frog: ja obawiam się że to będzie shit jak LI bo ma nie być intryg i układów, zatem w zaparte ludzie będą udawali relacje aby być w programie możliwie długo. Czekam na rozpoczęcie sezonu licząc że się mylę bo inaczej HP dopiero na jesień.
Nowych uczestników możesz zobaczyć na profilu programuna IG, ale ja nie znam smaczków bo założenia programu sprawiały że jakoś nie mogłem się zainteresować.
@Lolek1011: Nie mam netfilxa i jakoś niespecjalnie mi podchodzą zagramaniczne programy.( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem, ale chyba mentalność nie ta i coś mnie odpycha. Zresztą od wielu zagramanicznych filmów też.
@crazy_frog: nic nie wiem o tagu, ale wariograf dla osób z parciem na szkło nie musi być wyznacznikiem. Podam ci przykład - ekipa odpowiedzialna za realizację True Love wypożyczyła wariograf cyfrowy, który jest niby bardzo dokładny (dużo bardziej niż analogowy/klasyczny) - na jednej z imprez przed wylotem do Kolumbii gościem tej imprezy był Lemieszewski co wygrał BB2 - wszyscy wiedzą że jest socjopatą - podłączony do urządzenia potrafił odpowiedzieć na każde
@kipman1: No ten zyeb właśnie wierzy w to co wymyśla więc dla niego nie problem oszukać nawet wariograf, ale takich zyebów nie jest dużo.
@Olaca Teraz już wiem, ale niestety nie mam netflixa wiec nie obejrze