Wpis z mikrobloga

#perfumybiedaka

Dziś krótkie ogłoszenia parafialne.

Ostatnio wykop przeszedł dość mocną modernizację i wciąż nie wszystko chodzi tak, jak powinno. Z tego powodu zastanawiam się, czy nie wstrzymać się trochę z publikacją kolejnej recenzji. Oczywiście tylko na chwilę, bo kolejne 2-3 wpisy będą dosyć ważne i koniecznie chciałem je wypuścić przed wiosną. Ale nie o tym chciałem mówić.

Prowadzę ten tag jakieś 2,5 roku. Stuknęło mi ponad 300 obserwujących. Pod każdym postem mogę liczyć przynajmniej na te kilkanaście plusów, a czasami nawet na dyskusję i opinie z Waszej strony, dzięki czemu ktoś, kto zastanawia się nad danymi perfumami, ma o co się oprzeć, gdy wybiera coś w ciemno. Bardzo Wam za to dziękuję. Nie piszę regularnie i miałem różne przerwy spowodowane covidem i innymi problemami prywatnymi, a czasami nawet zwykłym brakiem czasu. Mimo wszystko każde słowo, które napisałem, było wsparte przypływem weny i czystą pasją oraz chęcią pokazania, że nie trzeba wydać dużo, żeby pachnieć dobrze.

Oczywiście kiedyś wyczerpie się pula perfum do opisania, ale do tego czasu jest jeszcze kawałek. Będę chciał też w swoim czasie trochę rozszerzyć zakres do trochę droższych perfum, które można kupić w mniejszej pojemności albo po prostu kupić odlewkę lub flakon z ubytkiem, żeby mieć coś "premium" na specjalne okazje. Nie będę też zawsze pisał o dobrych perfumach, bo będę też chciał Was ostrzec przed niektórymi zapachami.

To tyle. Jeszcze raz dzięki, że czytacie moje wypociny i mam nadzieję, że komuś one pomogły.

PS miałem wstawić to ponad trzy tygodnie temu, ale aplikacja mobilna ciągle odmawiała mi posłuszeństwa i dopiero teraz pofatygowałem się do kompa xD Tak to się żyje powoli na tej wsi. Jeśli to widzicie, to będę wyjątkowo wdzięczny za plusa, żebym wiedział, ile Was tu zostało.
  • 2
  • Odpowiedz