Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze premiery i powroty w Netflix Polska! Doskonale dopasowani, Re/Member i inne tytuł na liście!

Dodane tytuły:
+ A Sunday Affair (2023) [+ napisy] link
+ Dokąd oczy poniosą (2023) [+ napisy] link
+ Doskonale dopasowani (2023) [4 odcinki] [+ audio, + napisy] link
+ Jim Jefferies: High n' Dry (2023) [+ napisy] link
+ Re/Member (2022) [+ napisy] link
+ Romantycy (2023) [4 odcinki] [+ napisy] link
+ Zakochani raz po raz (2023) [8 odcinków] [+ audio, + napisy] link

Ponownie dodane:
+ Mission: Impossible – Fallout (2018) link

Nowe odcinki:
+ Silni i sprawni: Starcie stu (2023) [2 odcinki] [+ audio, + napisy] link
+ Vinland Saga (2019) [S02E06] [+ napisy] link

Zaplanowano usunięcie:
- A Korean Odyssey (2017) (2023-03-15) link
- Bakugan: Powstanie Geoganów (2021) (2023-03-15) link
- Lego Jurassic World: Legenda wyspy Nublar (2019) (2023-03-15) link
- Lego Jurassic World: Tajna wystawa (2018) (2023-03-15) link

https://upflix.pl/aktualnosci/dzisiejsze-premiery-i-powroty-w-netflix-polska-doskonale-dopasowani-remember-i-inne-tytul-na-liscie-2023-02-14?utm_source=wykop.pl

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#netflix #netflixpl #upflix #lego #physical100
upflixpl - Dzisiejsze premiery i powroty w Netflix Polska! Doskonale dopasowani, Re/M...

źródło: dzisiejsze-premiery-i-powroty-w-netflix-polska-doskonale-dopasowani-remember-i-inne-tytul-na-liscie

Pobierz
  • 11
@klepa: Mordo, na strony a nawet netflixa to sobie sam umiem wejść. To na co mi Twój wpis? Byś wskazał, że to fajne SF, mroczny kryminał czy groteskowa komedia - o to się zainteresuję.
@klepa: Ojej, ja idiota muszę po jakimś wpisie wejść na upflix - zamiast pilotem bezpośrednio na netflix :)
Co prawda nadal nie wiem po co - chyba, żeby nabić wejścia na upflix.pl - no ale to ja jestem przecież idiotą :)
@sierpien22 promują w ten sposób swój portal czego nie rozumiesz? co mają wklejać ze strony opis danej pozycji + średnia ocen z IMDb/filmweb może od razu?
@klepa: Ok, spoko - peace and love. Nie zauważyłem, że to NIE op - czyli upflix mi odpisał.
Do Ciebie nic nie mam.
I tak - od wpisu upflixa bym właśnie zawsze oczekiwał króciutkiego opisu przy danej pozycji - żebym wiedział w który link kliknąć. Bo rozumiesz - przecie jak czegoś "ogólnie" bym szukał to sobie wejdę na netflix, może upflix - z tym, że akurat ja tak często nie oglądam
@klepa:
Ja generalnie mam inną strategię. Strzygę uchem/okiem tu i tam. Co tu mnie zainteresuje.
Jakiś czas temu chyba w ramach testowania canal+ trafiłem na dokument o Pamelce Anderson. A to zobaczmy co ona ma do powiedzenia po latach... No i tam coś mówili, że grała w filmie, o którym nie słyszałem. To znalazłem sobie.
A jak już sobie leżę i nie mam pomysłu, to wchodzę na platformę i tam to