Wpis z mikrobloga

Zestrzelono balony wywiadowcze / meteorologiczne, są nawet nagrania z jednego z przypadków, a Wykop płonie, że to na pewno kosmici!

Przecież niektórzy tu różnią się od myśliwych tylko tym, że tamci we wszystkim widzą dzika.

#ufo #heheszki #truestory #takaprawda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 193
@Kapitalista777 Pentagon mówi, że 2 z 4 przypadków były inne, nie są balonami i nazywamy je na ten moment "obiektami", ale Ty, oświecony wykopek wiesz lepiej niż Pentagon( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 104
@Kapitalista777

No i skąd pomysł, że to może być coś spoza Ziemii


Nie wiem dlaczego mnie o to pytasz. Ja nigdzie nie stwierdziłem, że to coś spoza ziemi. To Ty stwierdziłeś kategorycznie, że to balony, wbrew temu co mówi Pentagon, by wysmiać innych. No więc skąd pomysł, że to byly balony?
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Kisnę, bo wchodzę dla porównania na Reddit i tam albo polityka, albo ekonomia, albo Asia ugotowała sernik. Wykop to szurski portal. Kiedy użytkownik Reddita gotuje się z powodu opieki medycznej w USA wykopek sra coś o Żydach, murzynach i kosmitach. Mentalna Rosja.
  • Odpowiedz
@Logytaze: to idź sobie na tego Reddita dyskutować z innymi sojakami o NFZcie, białej supremacji i szkodliwości samochodów. Albo obejrzyj filmik, jak po zeżarciu sernika Anię rucha dorodny Murzyn w obecności jej męża, bo to jest tam ostatnio trendujący temat wśród soyboyów, obrzydlistwo.
  • Odpowiedz