Wpis z mikrobloga

Mirki, mam trochę wolnego czasu i pograłbym w jakąś gierkę na #ps4. Niestety od jakiegoś czasu nie orientuje w nowych grach.

Jaką strzelankę FPS byście polecili z fajnym mutliplayerem, w szczególności z deathmatchami drużynowymi. Grałem kiedyś dużo w CODa MW3 i multi tam bardzo mi się podobał. Któryś z nowych CODów ma podobny klimat, tzn. nie jest podczas II WŚ i gdzieś w kosmosie?

Moze jakiś Battlefield?

#gry #playstation #gryonline
  • 5
@Randerr: To są wersje zremasterowane z tą samą fabułą i trybami w multi jak w oryginałach?

EDIT: Gubię się już w tych tytułach CODów, mówisz o MW2 zeszłorocznym?
@MrSzakal co do fabuły i trybów to nie wiem bo gram tylko w darmowe Warzone, ale przynajmniej tryby nie powinny się zbytnio różnić (z dodatkiem Warzone właśnie)

I tak, nowe MW1 wyszło w 2019, a MW2 w 2022
@MrSzakal: Call of Duty: Modern Warfare (2019) i Call of Duty: Modern Warfare II (2022) to reboot oryginalnej serii. Fabularnie mamy te same postacie, ale inną historię. Kampanię polecam, trwa 5-6h każda, ale są bardzo przyjemne i pozwalają się zżyć z postaciami.

Co do trybów multi - to obie gry właściwie mają wszystkie klasyczne tryby multiplayer, łącznie z shoot housem jak chce się na szybko poklepać. Dodatkowo CoD:MWII (2022) ma tryby