Wpis z mikrobloga

@Gzyro: mnie po antidolu też nie ale jak jebłem dziś 400 mg kropli po półtora tygodnia przerwy to może nie ze mnie rozbolał ale cholernie chce mi się rzygać a ten smak kropel wszystko spotęgował
  • Odpowiedz
@N0nomnismoriar: Mnie to 390mg kodeiny z pieprzem z 1.5 tygodnia temu #!$%@?ło kompletnie.
Czasami nie mogłem oddychać, serio ten pieprz tak wzmacnia kodę że to #!$%@?.
Ale żołądek dostał #!$%@?, bo jak napisałem tydzień mnie bolał, a teraz chlałem 4 dni i nic z bebechami nie było.

To był ostatni raz kiedy ten tikodin brałem, teraz jedynie co to antidol, tylko musiałbym się nauczyć tej ekstrakcji.
  • Odpowiedz
@N0nomnismoriar: A to bardzo bym prosił, bo tikodinu nigdy już nie tknę, bo serio myślałem że jebła mi trzustka czy żołądek.
Serio tikodinu nigdy już nie tknę, te sulfo gówno niszczy mega.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: 400 mg wziąłem, smak kropli na początku mi się podobał ale przez to że tak często walę to sam zapach sprawia że chce mi się rzygać. A co do nudności to przy opio są one dość częste, mi się pierwszy raz takie silne zdarzyły
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Ja tramalu nigdy nie brałem i to prawda że to może zrobić padaczkę?
Nigdy od odstawienia alkoholu czy benzo nie miałem padaki, ale tramala to bym się bał wziąć.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: wiem wiem @0dcinek też mnie już strofuje a ja jeszcze jestem taki głupi że brałem tramca z ketrelem co jeszcze bardziej wzmaga ryzyko padaczki. No mnie już niestety mniejsze dawki nie robią ale nie przekroczyłem jeszcze 550 mg więc jest git
  • Odpowiedz
@Gzyro: u mnie kiedyś było blisko ale dawki były dużo większe, te dobowe ofc, jednorazowo nie przekroczyłem 400

@N0nomnismoriar

jeszcze 550 mg więc jest git


Jednorazowo? Czy przez cały dzień?

Imo lepiej rozłożyć to na jakiś czas niż ld razu walić w opor
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: wtedy wziąłem 250 mg stwierdziłem że to za mało i po pół godzinie dorzuciłem 300 mg ale poczułem że przesadziłem dopiero rano... Gdy musiałem się szykować do wyjścia a ja po obudzeniu byłem dalej naćpany jak stodoła
  • Odpowiedz