Wpis z mikrobloga

PSG zdecydowało się sprzedać Neymara po tym sezonie,przez co również Messi rozważa coraz poważniej opuszczenie Paryżan.
Nie powiem ale Neymar w trykocie Barcelony na takie 2 sezony to mój mokry sen.Ehhhh na #!$%@? on wtedy odchodził,pieniądze mu w głowie były i niby ambicja na bycie nr1 a każdy wie jak to się skończyło.Przez jego odejście Bartomeu i spółka #!$%@? kaske w błoto na tych Kałtinho Griezmannów i Dembele a nawet jeden nie zbliżył się do poziomu jaki pokazywał Brazylijczyk.
#psg #fcbarcelona #mecz #pilkanozna #transfery
  • 4
@Kriten33: Jakby nie odszedł to myślisz, że klub by nie podupadł i nie popadł w problemy w finansowe? przecież to przy takim zarządzaniu musiało #!$%@?ąć, ale Neymar co by o nim nie pisały media albo przygłupy w internecie gdy jest zdrowy i wejdzie na odpowiednie obroty jest topowym graczem którego zawsze miło się ogląda.
@Kriten33: w Barcelonie był pełny energii i chciał być najlepszy, Neymar z czasów Barcelony nigdy nie wróci odkąd zaczął kalkulować, już nie gra jogabunito tylko ma czasami przebłyski a tak to piłkarz na dobrym poziomie nic więcej
@Jajozjadakure: Pewnie by była lipa i tak, ale Barca zgarnęłaby jeszcze minimum jedną LM gdyby Neymar został. No i jednak Neymar to 222 mln, wielka barcelońska trójca to koło 400, a jak zsumujesz ich pensje to też na pewno Brazola przebijają.
@Kriten33: ja bym go chętnie zobaczył w Sassuolo ale Lauriente i Berardi grają na skrzydłach, jednak myślę, że na "10" świetnie by się sprawdził albo jako napastnik podwieszony pod Defrela.