Wpis z mikrobloga

Ale w jednym Magical ma rację.

Jak was czytam, to duża część z was, po prostu mu zazdrości. Albo jesteście za głupi na dymy. Scenariusz był wspaniale napisany, a wy chcecie go zgłaszać. Po co? Dwoje pełnoletnich ludzi, uprawiało seks za obopólną zgodą.

#!$%@? się na melinie i podczas streama - ale ten poziom zezwierzęcenia to jest to, czemu oglądamy U2. Można się nabijać, ale dziwić się/hejtować za to? Co osiągniecie? Sprawicie, że będą bardziej uważać na kamery i będzie stypa i gadanie o słuchawce. Albo o wykopie co chce ich zniszczyć.

Można teraz np:

- Pisać Magicalowi, że nie ruchał (bo przecież szwy, stulejka itd. I go maksymalnie gaslightować, że to nie on) i Baobab/Mariusz wczoraj ruchali i było słychać.
- Cisnąć po nowej aktorce i sprawdzić jej mental.
- Wydać ich Gosi.
- Zacząć mówić o ciąży, i że taki na pewno był plan hobbita.

I pewnie jeszcze sporo innych rzeczy. Ale nie, wy chcecie to zgłaszać i hamować dymy. Bo tucznik ruchał, a wy nie.

Ja #!$%@?ę.

#patostreamy #danielmagical
  • 19
@NieMaSpeluny: Napisz czego mu zazdrościmy? meliny na u2 z długami, meliny która wygląda gorzej niż u mnie piwnica?
A może 18 letniej patusiary z która nikt normalny i poukładany życiowo nie chce mieć nic wspólnego?
Napisz czego mu zazdrościmy bo jestem ciekaw. To że wykopki jadą po nim i po jego lasce to żadna zazdrość, zwyczajnie wykopki wiedzą jak zakończy się ten związek, a zakończy się podobnie do nosaczity
@NieMaSpeluny: Bo nikt nie chce widzieć tej krzywej mordy fasa, Patologia jaka jest pokazywana i jakie dzieci to oglądają przechodzi również na innych wiec jestem za tym by dostał dożywotnii zakaz pokazywania tego shitu w internecie. nie należy mu sie zarabianie kasy na 13 latkach którzy go donejtują z karty babci bo OOO DYMY DYMY widzofie.........
@NieMaSpeluny Ale nikt grubasowi nie zazdrości czego mamy zazdrościć problemów z prawem? tego że co chwilę musi uciekać i nie czuć się bezpiecznie we własnym mieście tego że normalnej pracy i rodziny nie założy? to że poruchal w 2023 nie jest żadnym wyczynem mieszkanie które jest zadłużone rodzina rozpita z którą nigdy nie będzie miał normalnych świat bo alko będzie ważniejsze.
@NieMaSpeluny: Nikt go do poważnych instytucji nie zgłasza bo nie ma za co, Kick też za to nie banuje, a pisanie np. do Mai Staśko to przecież typowe podkręcanie dymów żeby potem na streamie było "mama Maja chce nas zniszczyć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NieMaSpeluny: czego mam mu zazdrościć? Nie chciałabym żyć jego życiem, nie chciałabym być ruchana na obszczanej kanapie ani mieszkać na melinie. Mam zazdrościć patologicznego związku z gnomem który w wieku 13 lat uciekł z domu, zaliczył psychiatryk i miał myśli samobójcze? Zazdrościć matki srajacej pod siebie, ojczyma szczającego pod siebie czy brata dilera? Braku stabilizacji życiowej, prac,y, mieszkanie czy samochodu? Co ty #!$%@? xd
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami: No właśnie nie wiem czego. Jak czytałem wczoraj po akcji/dziś rano, to chyba ruchania.

Super, że jadą. Niech to robią na streamie. Uważam, jak większość tutaj, że się skończy dramą i wylaniem brudów na tucznika.

Ale to wszystko róbmy na streamie, żeby widzieć aktorów. A nie, zgłaszanie i robienie problemów poza streamem, które sprawią że dostaniecie Mariusza samego w pokoju z Baobabem.Po co?
@NieMaSpeluny: jak mnie bawi używanie słowa "zazdrość" w kontekście tucznika xD czego? FASa? Starej menelicy? Obsranego, zaszczanego, zarzyganego i zadłużonego domu rodzinnego? Brata (podobno) ćpuna? Roku w pierdlu? Tych 100k, które mu przeciekają przez palce? Ruchania niestabilnej laski z parciem na szkło?

Ludzie chcą mu po prostu #!$%@?ć z nudów i/lub dlatego, że właśnie nie dostarcza dymów i nie ma w tym większej filozofii. Jak ktoś łyka te teksty grubasa o
@bezbekpol: No właśnie +1. A ja jednak mam w oczach obraz większości wykopków wyglądających i będących jak Kuracyja. I rzeczy, które wielu tu pisało wczoraj i dzisiaj - mnie tylko w tym utwierdzają.

Ale zdaje sobie sprawę, że nie każdy wykopek jest taki.
@KwasneJablko: Być może, bo zawiść jest zdecydowanie temu bliższa, aczkolwiek i tak uważam, że jest to zbyt mocne słowo. Część ludzi po prostu go nie lubi, uważa za szkodliwego i próbuje z nim walczyć, a część próbuje mu #!$%@?ć dla zabawy. Zawiść jest raczej wtedy, kiedy są faktycznie jakieś negatywne uczucia. Nie wiem, jak choćby Grubasa w stosunku do Rafona. No a tutaj, to jest coś bardziej na zasadzie "a zgłośmy
@NieMaSpeluny zgłaszanie strimów to jakaś chora klasyka, jak stypa to źle bo nuda, jak coś się dzieje to dawaj zgłoszenia na yt i na policję żeby strim poleciał off. Wtedy to jest kupa śmiechu, transmisja ofline i można sobie wrócić do csa, obejrzeć stare szoty xD

Wykopki zazdroszczą pieniędzy, że można tak za nic je dostawać, cała otoczka zarabiania boli Polaków od momentu kiedy tylko się zaczęło mówić o monetyzacji filmów, a